21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ ۰۸:۳۸:۳۱
کد مطلب:  0HEvKwg2
سوگواره احلی من العسل برگزار شد
سوگواره احلی من العسل با حضور وزیر آموزش و پرورش در میدان امام حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ مراسم سوگواره احلی من العسل با حضور 8 هزار دانش آموز از مناطق مختلف شهر تهران در میدان امام حسین(ع) و با حضور علی اصغرفانی وزیرآموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کمره ای مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و سایر مسئولان آموزش و پرورش برگزار شد. در این مراسم دانش آموزان به دیکلمه خوانی، مرثیه سرایی و عزاداری برای حضرت سیدالشهدا و بزرگداشت قاسم بن الحسن (ع) پرداختند. در پایان این مراسم میثاق نامه ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد که همه دانش آموزان با وی همنوا شدند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ مراسم سوگواره احلی من العسل با حضور 8 هزار دانش آموز از مناطق مختلف شهر تهران در میدان امام حسین(ع) و با حضور علی اصغرفانی وزیرآموزش و پرورش، محمدرضا مسیب زاده مدیرکل قرآن ،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کمره ای مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و سایر مسئولان آموزش و پرورش برگزار شد.

در این مراسم دانش آموزان به دیکلمه خوانی، مرثیه سرایی و عزاداری برای حضرت سیدالشهدا و بزرگداشت قاسم بن الحسن (ع) پرداختند.

در پایان این مراسم میثاق نامه ای توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد که همه دانش آموزان با وی همنوا شدند.

به اشتراک بگذارید :