21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۲۱:۰۹:۵۳
کد مطلب:  rpROi4ZB
قدردانی رئیس سازمان برنامه و بودجه از برگزارکنندگان اردوی ملی پیشتازان و فرزانگان

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با ارسال تقدیرنامه‌ای از برگزارکنندگان اردوی ملی اعضا و مربیان پیشتاز و فرزانه کشور و نیز جلسات پرشور مجلس دانش آموزی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاري صدا و سيما، محمد باقر نوبخت با ارسال تقدیرنامه‌ای از علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش برای برگزاری اردوی ملی اعضا و مربیان پیشتاز و فرزانه کشور و نیز جلسات پرشور مجلس دانش آموزی تقدیر و تشکر کرد.

بر اساس اين گزارش، در متن این تقدیر نامه آمده است: «بی شک یکی از مأموریت های اساسی آموزش و پرورش، "تربیت اجتماعی" کودکان و نوجوانان عزیز است که با ایجاد مهارت های اجتماعی در آنان، زمینه را برای ورود جدی به اجتماع و پذیرش مسئولیت های اجتماعی هموار سازد.

براساس گزارش های واصله از برگزاری اردوهای ملی فرزانگان و پیشتازان و نیز جلسات پرشور مجلس دانش آموزی، اقدامات مؤثری برای تحقق اهداف یاد شده صورت پذیرفته است. بنابراین بدین وسیله مراتب تشکر خود را از فعالیت های سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران اعلام داشته و از تمامی همکاران گرانقدری که در این خصوص برنامه ریزی و اقدام شایسته انجام داده اند، تقدیر می کنم.

عزت و سربلندی شما و تمامی خدمتگزاران به نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی را از خداوند منان خواستارم.»

به اشتراک بگذارید :