21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ۱۱:۲۳:۲۶
کد مطلب:  1Cfypcol
برپایی اتاق ایده برای اعضای اتحادیه انجمنهای اسلامی در راهپیمایی13آبان

نماینده تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان گفت: یک اتاق ایده در راهپیمایی روز 13 آبان برای اتحادیه انجمن های اسلامی تعبیه شده تا آنها ایده های خود را در خصوص موضوع استکبارستیزی بیان کنند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ زین العابدینی در جلسه کمیته تشکل دانش آموزی هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان روز گذشته یکشنبه 25 مهرماه در ساختمان علاقمندان برگزار شد اظهار داشت: اتاق ایده توسط دانش آموزان اتحادیه تشکیل شده تا در روز 13 آبان ایده های دانش آموزانی که در این راهپیمایی شرکت کرده اند به نمایش گذاشته شود.

 

وی گفت: مجموعه فلش کارتهایی با رویکرد خاص که شامل بیانات مقام معظم رهبری در زمینه استکبارستیزی است برای دانش آموازن اتحادیه انجمن های اسلامی در تیراژی بالا تولید می شود.

 

زین العابدین با اشاره به اینکه مجموعه طرح درس با توضیحاتی در خصوص روز 13 آبان در اختیار مربیان قرار می گیرد افزود: سلسله غرفه های روایتگری در مسیر راهپیمایی پابرجاست تا ویژگیهای جنگ نرم را برای دانش آموزان تبیین کند و آنها به معیارهای مقام معظم رهبری نزدیک شوند.

 

وی اشاره کرد: در جشنواره دانش آموزی مداد کمرنگ بخشی در خصوص استکبارستیزی عنوان شده است همچنین در نشریه آینده سازان نیز ویژه نامه ای با این موضوع قابل دسترس است.

 

نماینده تشکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی در پایان افزود: باید این روز انتشار و بازتاب بین المللی داشته باشد تا روحیه استکبارستیزی در بین تمام اقشار جامعه تقویت شود.

به اشتراک بگذارید :