21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ۱۱:۲۵:۰۹
کد مطلب:  ff0uI8Al
برپایی نمایشگاه و مسابقه "من انقلابی ام" توسط بسیج در 13 آبان

نماینده تشکل بسیج دانش آموزی گفت: ارائه 35 تابلو در هزار نسخه و توضیح عملکرد 6 دهه امریکا از فعالیتهای بسیج دانش آموزی در روز راهپیمایی 13 آبان است.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ نماینده تشکل بسیج دانش آموزی در جلسه کمیته تشکل دانش آموزی راهپیمایی روز 13 آبان روز گذشته یکشنبه 25 مهرماه در ساختمان علاقمندان برگزار شد اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس نمایشگاهی که نقش آمریکا و جنگ را توضیح می دهد برپا کردیم و در روز 13 آبان پوستر استکبارستیزی را خواهیم داشت.

 

وی ادامه داد: سربندی به عنوان اینکه من انقلابی هستم بین دانش آموزان توزیع می کنیم و 10 آبان نیز برنامه ای با حضور 300 تا 400 دانش اموز در لانه جاسوسی برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با 13 آبان برگزار می کنیم.

 

نماینده تشکل بسیج دانش آموزی گفت: از زندگی شهید علم الهدا دو کتاب متناسب با 13 آبان انتخاب کردیم همچنین 20 فیلم موبایلی را در این خصوص رونمایی می کنیم. کتاب "من انقلابی هستم " را به مسابقه گذاشته تا دانش آموزان در آن شرکت کنند.

 

وی در پایان افزود: سیر فعالیتهای آمریکا را در 35 تابلو در هزار نسخه خواهیم داشت که عملکرد 6 دهه آمریکا را به تصویر می کشد.

به اشتراک بگذارید :