21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۰۸:۵۹:۳۳
کد مطلب:  7BfQd0UC
براي دومین سال متوالي اتفاق افتاد:
شوراي آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار رتبه برتر استانی را کسب کرد

مدير آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: در ارزيابي شوراهاي آموزش و پرورش نواحي، شهرستانها و مناطق استان خراسان رضوي توسط شوراي آموزش و پرورش استان و اداره كل آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۳ شهرستان رشتخوار رتبه برتر استاني را كسب نمود و در سال تحصيلي ۱۳۹۴/۹۵ نيز موفق به كسب رتبه برتر استاني شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار ، محمد قاسم پور افزود: در مراسمي كه به مناسبت هفته گراميداشت شوراهاي آموزش و پرورش (۲۴ تا۳۰ دي ماه) در استانداري با حضور مقامات كشوري، استاني و شهرستاني برگزار شد از شوراهاي آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار به عنوان شوراي برتر تجليل گرديد.

وی افزود : در اين مراسم قائم مقام وزير كشور، معاون وزير آموزش و پرورش، استاندار، معاون استاندار، مديركل آموزش و پرورش استان، ائمه جمعه، فرمانداران، مديران آموزش و پرورش، اعضاي شوراي آموزش و پرورش، روساي پارلمان هاي مدام  و مقامات استاني شركت داشتند.

قاسم پور تاکید کرد : مدير آموزش و پرورش رشتخوار  ضمن تبريك، اين موفقيت ارزشمند را در كنار ديگر توفيقات آموزش و پرورش را حاصل و مديون زحمات جامعه فهيم و فرهيخته آموزش و پرورش شهرستان دانست و اضافه كرد: توفيقات متعددي در سنوات اخير در حوزه هاي مختلف آموزش و پرورش بدست آمده است كه نتيجه تلاش ها، فداكاري ها و خلاقيت هاي معلمان عزيز و زحمات صادقانه پرسنل فرهيخته آموزش و پرورش و همچنين همكاري مستمر و تعامل بسيار خوب و موثر ادارات و نهادهاي شهرستان مي باشد.

قاسم پور دغدغه و پشتيباني كارآمد ائمه جمعه، فرماندار، اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان، خيرين و اولياي دانش آموزان را از جمله عوامل مهم اقدامات و توفيقات حاصله عنوان نمود و مشاركت همگاني در آموزش و پرورش را يك ضرورت و اولويت خواند.

وی از اجراي طرح ها و برنامه هاي متنوع با در نظر گرفتن شرايط شهرستان جهت پويايي هر بيشتر شوراي آموزش و پرورش و فراهم نمودن مشاركت حداكثري خبر داد.

به اشتراک بگذارید :