13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۳:۴۲:۲۳
کد مطلب:  BNMnO0BL
رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش استان خبر داد:
آغاز مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۵ در خراسان رضوی

رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز مرحله مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۵ در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، معلم شهری صبح روز شنبه در حاشیه بازدید از محل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان در مجموعه شهید کاظمیان مشهد، با بیان این مطلب اظهار داشت: از صبح امروز ( شنبه) مراحل تحویل و بررسی مدارک و تست پزشکی ۱۴۳۹ نفر از پذیرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان در سال ۹۵ که دو برابر ظرفیتی هستند که در نهایت مورد پذیرش نهایی قرار می گیرند براساس کد رشته و محل انتخابی در مشهد آغاز شده است‌‌‌.
وی افزود: بااستفاده از ظرفیت همکاران فرهنگی باسابقه و دارای مدارک علمی بالا ، روانشاسان ، مشاوران، کارشناسان مسلط به مسائل دینی و همچنین یکی از اساتید برجسته رشته ها به صورت تخصصی مصاحبه این افراد انجام می شود.
معلم شهری تصریح کرد: برای سهمیه معلولین هم دو مصاحبه کننده از سازمان بهزیستی و نماینده آموزش و پرورش استثنایی استان مشخص شده اند.
وی در پایان گفت : از دوم تا دهم بهمن ماه روزانه تطبیق مدارک و تست پزشکی بیش از دویست نفر از پذیرفته شدگان انجام می‌گیرد اما با توجه به حساسیتی که در زمینه انجام مصاحبه وجود دارد به احتمال زیاد فرآیند انجام مصاحبه تا اواخر بهمن ماه به طول خواهد انجامید.

 

 

به اشتراک بگذارید :