13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۱:۰۵:۰۰
کد مطلب:  OrinwMgl
دکتر کاظمی در جلسه پارلمان های مدام:
پارلمان ها مسیر شکوفایی بیشتر در نظام تعلیم و تربیت هستند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ایجاد درک، ارتباط مشترک و برنامه ریزی صحیح با توسل به پارلمان های مدام موجب شکوفایی بیشتر می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، دکتر علیرضا کاظمی در جلسه پارلمان های پنج گانه مدام که متشکل از دانش آموزان،اولیا، مدیران و معلمان است گفت: دانش آموزان کم و کاست بخش نامه ها را از ما مطالبه دارند که بایستی ضمن پخش مسئولیت ها در مدارس این قبیل فعالیت ها را به یک دستورالعمل تبدیل و برای مدیران اجرایی کنیم.
وی در ادامه با بیان این که ضرورت ایجاب می کند که پارلمان مدیران با دیگر پارلمان ها به صورت تخصصی در راستای ارتباط نزدیکتر و کاربردی تر اقدام به برگزاری جلسه کنند اظهار کرد: در این جلسات بایستی تعریف صحیحی از نقش و وظیفه هر فرد ارائه شود.
کاظمی عنوان کرد: اگر نگاهی به فعالیت پارلمان ها و مجمع خیرین مدرسه یار داشته باشیم درخواهیم یافت که هم اکنون آموزش و پرورش استان به شکوفایی و بلوغ رسیده است و راه استمرار در این مسیر ایجاد درک، ارتباط مشترک و برنامه ریزی صحیح با توسل به پارلمان های مدام است.
ارتقاء معیشت فرهنگیان ذیل منزلت آنهاست
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با تصریح این موضوع که توجه به ارتقاء معیشت و منزلت فرهنگیان در بالاترین اقدامات سازمانی نظام تعلیم و تربیت قرار دارد خاطر نشان ساخت: هر چند ارتقاء معیشت فرهنگیان از اهمیت بالایی برخوردار است اما ذیل ارتقاء منزلت معلمان قرار دارد و آموزش و پرورش استان ارتقاء جایگاه فرهنگیان را به مراتب با ارزش تر دانسته و پارلمان معلمان باید در این راه اقداماتی را پیشنهاد کنند.
این مقام مسئول بیان کرد: برای رسیدن به هدف اصلی تشکیل اهداف پارلمان های مدام بایستی برنامه های هر پارلمان مکمل یکدیگر بوده و برای حل مشکلات خود به طور مستقیم با معاونت های مربوطه ارتباط داشته باشند.

وی با اشاره به این که رسیدن به این حایگاه نیازمند ایجاد درد مشترک است اظهار داشت: آموزش و پرورش برای اجرای کردن تمامی خواسته های پارلمان ها آماده است و از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

به اشتراک بگذارید :