13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۴:۰۰:۰۷
کد مطلب:  Gw1sDvis
پس از شهادت چندتن از آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران انجام شد:
حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در دفتر مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی باحضور در دفتر کار مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد ضمن عرض تسلیت برای بازماندگان شهدای آتش نشان طلب صبر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، ظهر روز شنبه دکتر علیرضا کاظمی به همراه جمعی از مشاورین ، معاونین ، روسای ادارات و دانش آموزان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی استان و رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با حضور در دفتر کار مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد ضمن ابراز تاسف از وقوع حادثه تاثربرانگیز ساختمان پلاسکو در تهران اظهار داشت : تمامی مسئولین و فرهنگیان و دانش آموزان استان همراه با سایر اقشار جامعه در این غم بزرگ شریک هستند.

وی آتش نشانان را انسان هایی فداکار دانست که برای حفظ جان و مال مردم از جان خود می گذرند و در همین رابطه گفت : امروز آتش نشانان شهید درس بزرگی از ایثار و فداکاری را به همه ما آموختند.

جعفری مدیرعامل سازمان آتش نشانی نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حضور مدیران و دانش آموزان ، شاخصه اصلی شغل آتش نشانی را از خودگذشتگی دانست و برای خانواده همکاران شهید خود آرزوی صبر کرد.

دکتر مجتبوی مدیر پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان هم در این جلسه به نمایندگی از دانشجویان و اساتید این دانشگاه ضمن تسلیت به بازماندگان این شهدا و همکاران آن ها ، این اتفاق را برگ افتخار بزرگی در کارنامه ایثارگری و از جان گذشتگی آتش نشانی کشور دانست.

 

به اشتراک بگذارید :