13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۲:۵۷:۴۶
کد مطلب:  B9RAku4v
تداوم اجراي طرح جامع دانش افزايي و ارتقاي مهارتي نيروهاي آموزشي و اداري مدارس آموزش از راه دور
در راستاي طرح جامع دانش افزايي و ارتقاي مهارتي نيروهاي آموزشي و اداري مدارس آموزش از راه دور ، كارشناسي آموزش از ره دور استان خراسان رضوي دوره ي آموزشي كوتاه مدت تحول اداری را براي مديران اين مدارس برگزار نمود.

تداوم اجراي طرح جامع دانش افزايي و ارتقاي مهارتي نيروهاي آموزشي و اداري مدارس آموزش از راه دور در راستاي طرح جامع دانش افزايي و ارتقاي مهارتي نيروهاي آموزشي و اداري مدارس آموزش از راه دور ، كارشناسي آموزش از ره دور استان خراسان رضوي دوره ي آموزشي كوتاه مدت تحول اداری را براي مديران اين مدارس برگزار نمود.

به گزارش كارشناسي مدارس آموزش از راه دور اداره كل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي ، در راستاي طرح جامع دانش افزايي و ارتقاي مهارتي نيروهاي آموزشي و اداري مدارس آموزش از راه دور ، دوره ضمن خدمت تحول اداری ويژه ي  مدیران مدارس استان در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه29 و 30 دي ماه 1395  از ساعت 8:30  تا 18:30 برگزار گرديد.

بر اساس اين گزارش شركت كنندگان در دوره ي آموزشي مذكور ، از تخصص کارشناسان بخش های مختلف اداره کل بهره مند شدند.

 

گفتني است اين دوره ي آموزشي کاملا تخصصی و کاربردی بوده و با استفاده  از کارشناسی های مختلف اداره و با حضور موسسین محترم به تبیین برنامه های کارشناسی آموزش از راه دور، دغدغه ها، راهکارها و انتظارات پرداخته شد. و مدیران محترم  مدارس آموزش از راه دور در 5 کلاس سازماندهی شده و كارشناسان و روساي بخش های مرتبط  از واحدهاي  امور اداری ، حقوقی ،  ارزیابی عملکرد ، کارشناسان هیات بدوی رسیدگی به تخلفات ، گزینش ،  طرح و برنامه ،  سنجش، متوسطه اول و دوم، کاردانش، اداره مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی و موسسان محترم  عضو هیات علمی دانشگاه و ... ، به صورت کاملا تخصصی و کاربردی به بیان مسائل پرداختند.

 

در اين گزارش آمده است كه دوره آموزشي كوتاه مدت (ضمن خدمت) فوق به مدت 40 ساعت با عناوین تحول اداری، همت و کار مضاعف؛ به مدت چهار روز برنامه ریزی شده كه تاكنون بخشي از آن برگزار شده است و ساعات باقی مانده و مراسم اختتاميه در اواسط بهمن ماه به صورت کارگاهی برگزار خواهد شد.     

به اشتراک بگذارید :