21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۳:۵۲:۳۱
کد مطلب:  uZvc1QPI
با همکاری کمیته فوتسال شهرستان :
استعدادیابی فوتسال شهرستان در مدارس تربت حیدریه آغاز شد

استعدادیابی فوتسال شهرستان با برنامه ریزی هیات فوتبال و همکاری انجمن فوتسال آموزشگاه های شهرستان تربت حیدریه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش تربت حیدریه ، بهمن پورخسروانی مسئول تربیت بدنی آموزشگاه های شهرستان در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان فوتبال شهرستان که شامگاه سه شنبه 5 بهمن ماه در محل تالار برلیان تربت حیدریه برگزار گردید، گفت:با تعامل هیات فوتبال شهرستان برنامه استعداد یابی در این رشته ورزشی با هدف شناسایی دانش آموزان مستعد و معرفی به سطوح بالاتر در مقاطع مختلف زمانی کشف آغاز گردیده است.  و در همین راستا تاکنون چند مرحله استعدادیابی برگزار شده است

ابوالفضل رجبی مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال شهرستان گفت:  با آغاز سال تحصیلی و با همکاری معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش تربت حیدریه برنامه ای تدارک دیده تا دانش آموزان جدیدی برای انجام تست واستعداد یابی انتخاب شوند.

 مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه هم ضمن تسلیت به شهادت رسیدن تعدادی از هم وطننان و آتش نشانان در حادثه پلاسکو در این همایش گفت:قریب به 100درصد این استعدادها دانش آموز هستندکه در این راستا آموزش و پرورش همکاری لازم را با اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان داشته و خواهد داشت.

سعید نیرویی در ادامه از پیشکسوتان فوتبال شهرستان به عنوان ظرفیتی یاد کرد که می تواند در استعدادیابی ورزش و جوانان شهرستان کمک کنند.

لازم به ذکر است در این مراسم از پیشکسوتان فوتبال شهرستان و اولیاء آتش نشان که فرزندانشان در این حوزه عضویت دارند تجلیل شد.  

به اشتراک بگذارید :