13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۳:۵۴:۳۸
کد مطلب:  KH83HlJp
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خبر داد:
شرکت 38 درصد دانش آموزان استان در فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

بیش از سیصد هزار اثر برای فراخوان پرسش مهر 17 رئیس جمهور در مدارس استان تولید شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، براتعلی منصوریان با اعلام این خبر افزود : در مرحله اول فراخوان پرسش مهر ریاست جمهوری  که با موضوع خشونت در روز اول مهرماه سال جاری طرح گردید دانش آموزان ،معلمان و خانواده های خراسانی با تولید 346927 اثر در این رقابت بزرگ شرکت کردند .

وی با اشاره به اینکه در این فراخوان خانواده ی دانش آموزان نیز می توانستند با ارسال نظرات خود  در بخش «هرخانواده یک پاسخ » به سوال رئیس جمهور محترم پاسخ دهند افزود : بیش از 179 هزار  خانواده خراسانی نیز با مشارکت در این طرح به این فراخوان می پیوسته اند .

منصوریان با بیان اینکه بیش از 38 درصد دانش آموزان استان در این فراخوان ملی شرکت کرده اند افزود :برگزیدگان شهرستانی این جشنواره بزرگ پس از داوری در مرحله استانی مورد تجلیل واقع خواهند شد و برای رقابت های کشوری به وزارت آموزش و پرورش معرفی خواهند شد .

گفتنی است  در این فراخوان دانش آموزان و معلمان درمجموع در بیش از 12 رشته شامل سخنوري, مقاله پژوهشي,  شعر, داستان كوتاه, وب نوشت, گرافيك, طراحي, نقاشي, خوشنويسي, سرود همگاني, نمايشنامه نويسي, فيلم كوتاه در سطوح مختلف با یک دیگر به رقابت پرداخته اند .

لازم به ذکر است حدود 78 اثر از مقطع متوسطه دوم و فرهنگیان به مرحله کشوری معرفی شدند.

 

 

به اشتراک بگذارید :