26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۰۹:۴۸:۱۳
کد مطلب:  1RBtaBG9
یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم در ناحیه شش مشهد برگزار شد

دبستان دخترانه شاهد تحقیقی آموزش وپرورش ناحیه شش مشهد در ادامه اجرای طرح هر آموزشگاه یک یادواره ، یادواره شهیدان مدافع حرم را برگزار نمود .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد، یادواره گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم در مدرسه شاهد تحقیقی این ناحیه برگزار شد.

شکیبا مدیر آموزش وپرورش ناحیه شش مشهد در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مدیریت و پرسنل این آموزشگاه در جهت انجام فعالیت های ارزشمند علمی ، فرهنگی و پرورشی این آموزشگاه  عنوان داشت : امروز برگزاری یادواره شهیدان بعنوان یک رسالت و وظیفه در جهت ترویج فرهنگ شهید و شهادت  است .

وی افزود بنا بر همین وظیفه آموزش وپرورش ناحیه 6 مشهد اجرای طرح هر آموزشگاه یک یادواره را اجرایی و تا کنون نیز ثمرات زیادی را در بر داشته است .

رمضانی رئیس اداره شاهد و امور ایثار گران اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی نیز با تجلیل از مقام شامخ جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و خصوصا جانبازان و شهیدان مدافع حرم ، ادامه راه این بزرگواران را به دانش اموزان تاکید و توفیق خدمت به این عزیزان را موهبت و نعمت الهی برشمرد .

ماشاا... شاهمرادی زاده بازیگر سینمای دفاع مقدس نیز با بیان خاطرات شیرین ،یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

جانباز مدافع حرم نیز عنایت ائمه اطهار را مایه سربلندی و توفیق و نائل شدن به درجه جانبازی دانست و پیروی از ائمه اطهار ، و تمسک به این خاندان را به دانش اموزان توصیه نمود و عنوان داشت : رزمندگان ، جانبازان و شهیدان مدافع حرم تمام سختیها و مشقت های جنگ را تحمل ولی در مقابل توهین به ائمه اطهار به هیچ عنوان ساکت نبودند و نیستند .

در پایان این مراسم از یادگاران وجانبازان هشت سال دفاع مقدس و جانبازان مدافع حرم تجلیل بعمل آمد .

به اشتراک بگذارید :