26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۳:۲۱:۴۰
کد مطلب:  TKS9VX73
تربیت اجتماعی،سیاسی از برنامه های سازمان دانش آموزی است

رئیس سازمان دانش آموزی خراسان رضوی اظهار کرد: علاوه بر تربیت اجتماعی تربیت سیاسی نیز از برنامه های سازمان دانش آموزی است و برای این مهم سازمان دانش اموزی موج افرینی می کند البته این بدون حمایت از هیچ گروه و حزبی انجام می شود و تنها تلاش برای دعوت وحضور حداکثری دانش آموزان وخانواده هایشان در انتخابات سال های آینده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علیرضا مالک اشرفی در نشست توجیهی انتخابات استانی مجامع سازمان دانش آموزی اعضا(دانش اموزان), مربیان مدرسان و پیشکسوتان  تشکیلات پیشتازان و فرزانگان که در اردوگاه ثامن الحجج مشهد برگزار شد گفت: سازمان دانش اموزی با یک فرایند جذب کارش را شروع می کند و وظیفه اصلی  ما پس از جذب و ساماندهی، آموزش است و پس از آن  نکته ی مهمی که ما به آن قائل هستیم بحث حفظ دانش آموزان است و این با آموزش بدست می آید و باید در تمام فعالیت ها نمود داشته باشد و آموزش های ما در چهارچوب منش های تشکیلاتی و کتاب های اموزشی است. 
 وی با اشاره به پرسش های مهر ریاست جمهوری گفت: این پرسش مهر بر اساس بر اساس دغدغه های نظام  مطرح می شود و پرسش مهر امسال نیز همین طور است، دومین عامل بزه در مشهد خشونت است.
مالک اشرفی ترویج شادی های مباح را از برنامه های  سازمان دانش اموزی عنوان کرد و گفت: دانش اموزان را با شادی هایی که دین مبین اسلام اجازه داده مانوس کنید تا دانش اموزان با چهره رحمانی اسلام اشنا شوند، انسانهای شاد دعوا نمی کنند و خشونت نمی ورزند. با شادی های مباح در دین اسلام دانش اموزان با چهره رحمانی دین اشنا می شوند.
وی در ادامه گفت: در روایتی از امام رضا(ع) آمده است که ایشان فرموده اند اوقات فراغت را به 4 بخش تقسیم کنید، عبادت، کار و فعالیت، معاشرت با دوستان و تفریحات و لذت های خود.
رئیس سازمان دانش آموزی خراسان رضوی گفت: علاوه بر تربیت اجتماعی تربیت سیاسی نیز از برنامه های سازمان است در سال اینده انتخابات ریاست جمهوری و شورا را درپیش داریم و برای ما حضور حداکثری مهم است و موجب بقا و استحکام پایه های انقلاب اسلامی است و برای این مهم سازمان دانش اموزی موج افرینی می کند البته بدون حمایت از هیچ گروه و حزبی. تنها تلاش و دعوت  برای حضور حداکثری از برنامه های سازمان دانش اموزی است.
به اشتراک بگذارید :