13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۰:۳۳:۳۲
کد مطلب:  78M9WnKZ
پیمان نامه دانش آموزان آموزشگاه تقدیم آتش نشانان ایستگاه شماره یک آتش نشانی مشهد شد

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک از مدیریت و عوامل دبستان ایوب نصیرزاده تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد ، مدیر دبستان ایوب نصیر زاده با بیان اینکه حرفه آتش نشانی در زمره مشاغل سخت است اظهار داشت : در راستای حمایت از این قشر فداکار ، پیمان نامه دانش آموزی این آموزشگاه با آتش نشانان تهیه و تقدیم فرمانده عملیاتی ایستگاه شهید محمد حسن موقنیان گردید.

جواد صناعی ادامه داد : به موجب این پیمان نامه دانش آموزان متعهد شدند در چهارشنبه آخر سال بجای استفاده از وسایل خطرناک و آتش زا ، از وسایل شادی آفرین  و بی خطر استفاده کنند و همچنین مزاحمت های تلفنی برای آتش نشانی ایجاد نکرده و در موارد اضطرار و ماموریت آنان تمام همکاری را داشته باشند.

وی خاطر نشان ساخت : همراه با این پیمان نامه ، به یاد شهدای آتش نشان ، سه جلد صحافی شده شامل 500 اثر ازآثار دانش آموزان دبستان ایوب نصیرزاده شامل املا دانش آموزان دوره اول ابتدایی و انشاء و نقاشی دانش آموزان دوره دوم ابتدایی تقدیم آتشنشانان عزیز این پایگاه گردید.

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک هم با تقدیر از مسئولین دبستان ایوب نصیرزاده ، این اقدام را کاری نیک و نوعدوستانه برشمرد و گفت : بایستی این اقدامات توسعه پیدا کند و دانش آموزان ما با روحیه تلاش ، مجاهدت ، ایثار وفداکاری بیشتر آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :