26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۰۰:۲۴:۳۸
کد مطلب:  awM4cTxM
جشن بزرگ آغاز دهه مبارک فجر در سرولایت برگزار شد

جشن بزرگ آغاز دهه مبارک فجر در سرولایت با حضور معاون دوره ابتدایی و مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی جشن بزرگ آغاز دهه فجر و زنگ انقلاب به پاس داشت ورود رهبر کبیر انقلاب در منطقه سرولایت با حضور معاون دوره ابتدایی، مشاور مدیر کل و رئیس اموزش و پرورش منطقه سرولایت برگزار شد.

حقیقی در این مراسم اظهار داشت: اکنون وظیفه ما این است که با پایبندی به تمام ارزش ها و هویت ایرانی و اسلامی خودمان هوشیار باشیم و به ویژه در موضوع فضای مجازی مراقب باشیم تا استحکام و رشد روز افزون انقلاب را به ارمغان بیاوریم.

وی افزود: بزرگترین دستاورد انقلاب محقق شدن شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی است، به واقع به برکت این انقلاب توانستیم ذخایر و منابع سرشار کشورمان  را که قبلا در دست استعمارگران بود در دست بگیریم و اکنون توانسته ایم در تمام ابعاد به ویژه نظامی و امنیتی , علمی و فناوری های نوین نانو و هسته ای و علوم پزشکی و ... به یکی از کشورهای سرشناس در منطقه تبدیل شده ایم.

در ادامه این مراسم به یاد شهدای ایثارگر حادثه پلاسکو با اهدای لوح و تقدیرنامه از زحمات فداکارانه آتشنشانان سرولایت قدردانی شد و در خلال برنامه از مدارس هیات امنایی بصیری ، چکنه، مدارس چند پایه شهید بیات عبدالله گیو و شهید حسین اصغر کلیدری کلیدر بازدید شد.

به اشتراک بگذارید :