13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۰۶:۱۰
کد مطلب:  hT1sUiHi
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد خبر داد:
از ادارات موفق کشور در نوسازی مدارس بوده ایم

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد گفت:این اداره از موفق ترین ادارات کشور و استان در نوسازی مدارس بوده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان گناباد، سید محمد مهدوی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد در جلسه شورای معاونین ضمن تبریک دهه فجر و طلیعه بهار انقلاب اسلامی گفت: پروژه ملی شهید بهشتی گناباد با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد ریال در هجدهم بهمن ماه و با حضور مسئولین وزارتی و استانی به بهره برداری خواهد رسید.

مهدوی افزود: این پروژه با زیر بنای 4110 متر مربع و 14 کلاس درس، 14 اتاق اداری، 5 کارگاه، 2 آزمایشگاه و یک کتابخانه و یک سالن ورزشی  با زیربنای 1335 متر مربع از محل اعتبارات دولتی تخریب و بازسازی به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر آموزش و پرورش افزود: با پیگیری های انجام شده و همت خیرین نیک اندیش، علیرغم تمامی تنگناهای شدید مالی خوشبختانه آموزش و پرورش گناباد در ساخت و ساز فضاهای آموزشی از موفق ترین ادارات آموزش و پرورش کشور و  استان بوده است و بیش از 400میلیارد ریال از ابتدای دولت تدبیر و امید صرف نوسازی مدارس در شهرستان گناباد شده است.

مهدوی افزود: خوشبختانه تا چند ماه آینده چندین پروژه دیگر در شهرستان به بهره برداری خواهد رسید که تا حدودی مشکلات کمبود فضاهای آموزشی ما در سطح شهر مرتفع خواهد شد ولی با این وجود با توجه به فرسودگی بسیاری از مدارس همچنان نیازمند کمک خیرین می باشیم.

مدیر آموزش و پرورش ادامه داد: ساختمان اداره آموزش و پرورش شهرستان گناباد نیز از قدیمی ترین ساختمان های اداری استان و حتی کشور می باشد و از نظر ایمنی در شرایط بسیار نامناسبی قرار دارد که برای رفع این مشکل نیز باید چاره ای اندیشیده شود.

به اشتراک بگذارید :