13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۳:۵۵:۱۰
کد مطلب:  Hn6TqTuM
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در گناباد:
شش هزار و 241 پروژه آموزشی و پرورشی در طول دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید

معاون وزیر ورییس سازمان نوسازی وتوسعه وتجهیزمدارس کشور گفت: درطول دولت تدبیر وامید شش هزار و 241 پروژه احداث و 34هزار کلاس درس به بهره برداری رسیده و پنج میلیون مترمربع به زیربنای فضاهای آموزشی وپرورشی افزوده شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور صبح امروز در حاشیه افتتاح سالن ورزشی دانش آموزی شهرستان گناباد گفت: فضایی که برای آموزش وپرورش درنظر گرفته می شودنباید درمدت زمان محدود فرسوده شود واز لوازم ومصالحی استفاده شود تا فضای مرتبط با آموزش وپرورش ماندگاری لازم راداشته باشد .

دکترنظرپورافزود: درطول دولت تدبیر وامید  شش هزار و 241 پروژه احداث و 34هزار کلاس درس به بهره برداری رسیده و پنج میلیون مترمربع به زیربنای فضاهای آموزشی وپرورشی افزوده شده است وامیدواریم با تلاش همه جانبه  وهمراهی دولت؛ مجلس شورای اسلامی وخیرین درآینده ی نزدیک دیگر مدارس غیر مقاوم وغیراستاندارد درکشور نداشته باشیم .

وی باتاکید براین نکته که با وفاق وهمدلی وهمزبانی می توان مشکلات آموزش وپرورش راحل نمود گفت: اگربخواهیم مدرسه ای جذاب و بانشاط برای دانش آموزان فراهم کنیم باید به بافت وکالبد مدرسه ومسائل اقلیمی ومحوطه سازی ومعماری سبز مدارس بخصوص درمناطق کویری توجه شود.

وی افزود: امروز آموزش وپرورش نیاز به توجه بیشتر دارد و زمانی می توانیم به توسعه پایدار برسیم که آموزش وپرورش بر صدر نشیند و گفتمان به عمل تبدیل شود که با این موضوع فاصله فراوانی داریم .

به اشتراک بگذارید :