13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۲:۳۵:۴۸
کد مطلب:  zFfr7emK
بامشارکت بیش از 300 دانش آموز ناحیه شش مشهد انجام شد : مشهد
کتابت قرآن کریم در یک روز

با حضور دکتر مصیب زاده مدیر کل دفتر قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش وپرورش دانش آموزان موسسه فرهنگی آموزشی مفتاح ناحیه 6 مشهد کتابت قرآن کریم را در یک روز انجام دادند .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد، صبح امروز با حضور دکتر مصیب زاده مدیر کل دفتر قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ، دکتر منصوریان معاون فرهنگی تربیتی ، دکتر   رئیس اداره قرآن ، عترت و نماز اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی ، شکیبا مدیر و احمدی پور معاون آموزش وپرورش ناحیه شش مشهد وجمعی دیگر از مسئولین ، اولیاء دانش در مکان دارالقرآن امام حسین (ع) ، بیش از 300 دانش آموز مدارس موسسه فرهنگی آموزشی مفتاح کار کتابت قرآن را در یک روز انجام دادند .

دانش شرکت کننده در این طرح در مرحله اول حفظ دو صفحه از قرآن کریم را انجام و امروز هر دانش آموز دو صفحه از قرآن مجید را به رشته تحریر در آوردند . که این صفحات بعد از صحافی و مجلد شدن پس از زیارت امام مهربانیها امام رضا (ع) طی مراسمی به آستان قدس رضوی اهداء خواهد شد .

شایان ذکر است این طرح برای دومین بار توسط این موسسه اجرا می شود.

در پایان این مراسم پس از رونمایی از جلد قرآن تازه کتابت شده به تمامی دانش آموزان شرکت کننده در این طرح معنوی هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .  

به اشتراک بگذارید :