21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۳:۳۲:۲۰
کد مطلب:  1GlmVyt3
بیش از 300 دانش آموز ناحیه 6 مشهد کارکتابت قرآن کریم را در یک روز انجام دادند
کتابت قرآن کریم توسط دانش آموزان انتقال محبت، مهربانی و گرد هم آمدن است

دکتر مصیب زاده مدیر کل دفتر قرآن ، عترت و نماز وزارت آموزش وپرورش در مراسم کتابت قرآن توسط دانش آموزان موسسه فرهنگی آموزشی مفتاح ناحیه 6 مشهد گفت : کتابت قرآن کریم توسط دانش آموزان انتقال محبت، مهربانی و گرد هم آمدن است

محمدرضا مسیب زاده روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح کتابت قرآن کریم توسط دانش آموزان مشهدی به خبرنگار ایرنا گفت: کتابت قرآن کریم توسط دانش آموزان در مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017، صلح و مهربانی را به جهان اسلام نوید می دهد.
وی با بیان اینکه فعالیت های ارزشی در کشور جمهوری اسلامی به عنوان یک نماد و سمبل در جهان اسلام محسوب می شود، اظهار کرد: در شرایطی که وهابیون منحرف و ضاله، داعش و گروههای الحادی مدام دم از خشونت و جنگ می زنند، وجود چنین برنامه های ارزشی به نمایندگی از دانش آموزان کشور ایران برای بقیه دانش آموزان جهان اسلام پیامی سراسر لطف، مهربانی و رحمت خواهد داد.
وی با بیان اینکه دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور اسلامی نقش فراوانی در موضوعات فرهنگی دارند، گفت: :پیام قرآن کریم محبت، مهربانی و گرد هم آمدن است و کتابت این کتاب آسمانی توسط دانش آموزان، به منظور تبلور عینی این پیام است.
طرح کتابت قرآن کریم در یک روز با محوریت دار القرآن امام حسین(ع) در مشهد و با حضور 300 نفر از دانش آموزان و با راهنمایی اساتید از صبح امروز (‌دوشنبه )‌آغاز شده است

به اشتراک بگذارید :