26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ ۱۴:۳۴:۵۸
کد مطلب:  Um3QnHGD
همزمان با ایام الله دهه فجر انجام شد :
افتتاح ۴ مدرسه در بجستان بااعتباری بیش از ۱۳ میلیارد ریال

آموزش‌وپرورش بجستان گفت : آموزش‌وپرورش شهرستان بجستان به کمک خیرین و مردم توانست در کمتر از یک سال ۴ مدرسه را در این بخش به بهره‌برداری برساند.

 به گزارش روابط عمومی آموزش‌وپرورش بجستان، حسن عزیزی در مراسم افتتاح ۴ مدرسه بخش یونسی شهرستان بجستان ضمن تقدیر از خیرینی که در ساخت این مدارس کمک کردند اظهار کرد: آموزش‌وپرورش شهرستان بجستان به کمک خیرین و مردم توانست در کمتر از یک سال ۴ مدرسه را در این بخش به بهره‌برداری برساند.

وی افزود: دبستان ۶ کلاسه شهید مرادی شهر یونسی بااعتباری بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال و زیربنای ۴۲۲ متر به بهره‌برداری رسید و همچنین مدرسه مسرور این شهر که سه کلاسه هست در زیربنای ۲۴۵ متر،۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد و امروز شاهد بهر برداری و استفاده دانش‌آموزان از این فضا هستیم.

رئیس آموزش‌وپرورش ادامه داد: دبیرستان ۳ کلاسه شهید امیری روستای منصوری ظرف مدت ۶ ماه در مساحت ۱۲۰۰ متر و زیربنای ۲۴۷ متر بااعتباری بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

عزیزی در جمع دانش آموزان و مراسم افتتاح دبستان ۶ کلاسه شرف فخرآباد گفت: مدرسه شرف فخرآباد در زمینی ۱۵۰۰ متری، زیربنای ۴۲۲ متری و اعتباری بالغ ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ساخته شد.

به اشتراک بگذارید :