26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۴:۱۶:۲۱
کد مطلب:  F8VT1qXZ
افتتاح سه پروژه عمرانی ناحیه شش مشهد در دهه فجر

با حضور مهندس هاشمی نسب مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی و رافتی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان سه پروژه عمرانی به ارزش بیش از 50 میلیارد ریال به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ناحیه شش مشهد افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد ، این سه پروژه عمرانی که از محل اعتبارات دولتی و خیرین به ارزش بیش از 50 میلیارد ریال ساخته شده است صبح امروز افتتاح شد.

هاشمی نسب مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در مراسم افتتاح این پروژه ها بیان داشت : خیرین مدرسه ساز از سرمایه های نظام تعلیم و تربیت بوده و هستند .

وی بااشاره به مشارکت همه جانبه خیرین مدرسه ساز در تکمیل پروژه های دولتی، بر استفاده صحیح و حفظ و نگهداری فضاها  بعنوان دلگرمی و قوت قلب خیرین مدرسه ساز از سوی دانش آموزان تاکید کرد .

علیرضا شکیبا مدیر آموزش وپرورش ناحیه شش مشهد هم با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید و نگاه ویژه این دولت به امر آموزش وپرورش عنوان داشت : این سه پروژه عمرانی باهزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال که قسمت اعظم آن از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده  به بهره برداری رسیده است .

وی افتتاح دبستان 12 کلاسه پاسداران آسمان به ارزش ریالی 16 میلیارد ریال ، افزایش بنا ( 6 کلاس ) و مقاوم سازی دبیرستان دخترانه سرافرازان به ارزش بیش از دو میلیارد و هشتصد میلیون ریال و احداث سالن کارگاهی مربوط به رشته صنایع غذایی هنرستان نیک اندیشان به متراژ 300 متر مربع ، به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال را بعنوان سه پروژه عمرانی این ناحیه برشمرد که  امروز به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره برداری رسید .

شکیبا آغاز ساخت مجتمع آموزشی واقع در بلوار نماز و ساخت استخر ویژه فرهنگیان این ناحیه را که در مراحل پایانی می باشد را از دیگر فعالیت های اجرایی و عمرانی آموزش وپرورش در دولت تدبیر و امید برشمرد.

به اشتراک بگذارید :