26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ ۱۱:۴۹:۰۴
کد مطلب:  eR6oZx36
باحضور مدیرکل آموزش ‌و پرورش در منطقه کوهسرخ:
سه پروژه عمرانی ، خدماتی و آموزشی آموزش و پرورش شهرستان به بهره برداری رسید

باحضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی سه پروژه عمرانی ، خدماتی و آموزشی در منطقه کوهسرخ به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ،صبح روز چهارشنبه و در هشتمین روز ایام الله دهه فجر باحضور دکتر‌کاظمی مدیرکل و دکتر خدابنده معاون پشتیبانی این سازمان سه پروژه عمرانی ، خدماتی و آموزشی در منطقه کوهسرخ به بهره بردار

بهره برداری از دبیرستان شبانه روزی دانایی در شهر ریوش که دارای کلاس، خوابگاه، فضای مطالعه، کارگاه کامپیوتر و سلف سرویس می باشد اولین پروژه ای بود که در این سفر به بهره برداری رسید.
گفتنی ست برای احداث این پروژه که در سه طبقه احداث شده بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است.
122
همچنین باحضور دکتر کاظمی مراسم بهره برداری از سیستم گرمایشی ایمن و استاندارد ۳۱ مدرسه منطقه کم برخوردار کوهسرخ که با صرف هزینه ای بالغ بر یک میلیارد تومان انجام شده برگزار شد و بر این اساس کل مدارس این منطقه به سیستم گرمایش ایمن مجهز شدند.

افتتاح کارگاه کامپیوتر دو مدرسه الهام شریعت ریوش و خواجه نصیر روستای نامق از دیگر پروژه هایی بود که در این منطقه همزمان با ایام الله دهه فجر باحضور مدیرکل آموزش و‌پرورش ، فرماندار کاشمر و امام جمعه کوهسرخ به بهره برداری رسید

به اشتراک بگذارید :