13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۰۸:۳۶:۴۷
کد مطلب:  wkiwpH3d
به مناسبت سالروز حماسه سوم خرداد
مدیرکل آموزش و پرورش افتخار دیدار و عیادت با یکی از جانبازان سرافراز میهن اسلامی را در مشهد پیداکرد

مدیرکل آموزش و پرورش به همراه دبیر و هماهنگ کننده مشاورین افتخار دیدار با جانباز سرافراز" غلامحسین صفایی" را در آستانه سالروز حماسه سوم خرداد پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی، عصر دیروز " علیرضا کاظمی" به همراه " محمد زاده"دبیر و هماهنگ کننده مشاورین با حضور در منزل جانباز قطع نخاع" غلامحسین صفایی" یکی از جانبازان سرافراز میهمن اسلامی از خدمات و تلاشهای ارزنده این جانباز فرهیخته و فرزانه در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار مدیرکل ضمن تقدیر از مجادهدت و صبوری خانواده معظم شهداء و جانبازان و ایثارگران گفت: استقامت و ایستادگای جانبازان هم اکنون الگوی مبارزین جبه های مقاومت اسلامی شده است.

وی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از اولویت های مهم آموزش و پرورش خراسان رضوی برشمرد و افزود: برگزاری بیش از یک هزار یادواره شهداء و راه اندازی مراکز شهید پژوهی گام هایی که است که در این راستان در استان برداشته شده است.

گفتنی است: غلامحسین صفایی" جانباز سرافراز قطع نخاعی  17 بهمن سال 1360 در عملیات طریق القدس مجروح شده و علی رغم 34 سال ویلچر نشینی یکی از جانبازان فعال در حوزه نویسندگی است و تاکنون سه کتاب با نام های: مومن کیست، عوامو خواص و عمل صالح به چاپ رسانده است. ایشان همچنین با راه اندازی سایت، وبلاگ یکی از فعالان  فرهنگی درفضای مجازی  نیز محسوب می گردد.

خبر: عیدی

به اشتراک بگذارید :