13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ ۰۷:۰۲:۰۷
کد مطلب:  Lz4tmBcc
ریاست آموزش و پرورش ناحیه یک در جمع مدیران مقطع ابتدایی:
مقطع بنیادین ابتدایی اصلی ترین و شالوده آموزش است که نیاز به توجه بیشتری دارد.

با حضور ریاست اداره جلسه مدیران مقطع ابتدایی در سالن اجتماعات اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد  ، سیدرضا خاتم پور  با تبریک فرارسیدن سوم خرداد ماه ، یاد و خاطره شهدا را گرامیداشت و گفت : کشور ما مرهون و مدیون خون شهدایی است که باعث شد اکنون در بهترین و بالاترین شرایط قرار موقعیت اجتماعی بگیریم و لذا باید آرامانهای آنان و امام راحل را زنده نگه داریم

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک همچنین به انتخابات برگزار شده اشاره نمود و اظهار داشت : این رفراندوم آزادی بود که همه توانستند رای خود را به صندوق بیاندازند و حماسه ملی را خلق کنند.

وی ادامه داد: مقطع بنیادین ابتدایی اصلی ترین و شالوده آموزش است که نیاز به توجه بیشتری دارد و باید امکانات بیشتری در اختیار این مقطع قرار گیرد.

خاتم پور با اشاره به عملکرد و کارنامه معاونت آموزش ابتدایی ، از وی بعنوان سرمایه اجتماعی نام برد و گفت : حضور ایشان در شورای شهر مشهد می تواند کمک بسیاری به توسعه آموزش و پرورش نماید و منشا خیر باشد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت : اکنون در ایام امتحانات هستیم و به زودی ثبت نام مدارس آغاز میشود که موکدا به تمامی عوامل ثبت نام تاکید می کنم و بر اساس قوانین و چارچوب این امر صورت گیرد.

علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :