26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ ۰۹:۴۹:۴۰
کد مطلب:  hDA4coTy
برگزاری اردوی مشاغل و هدایت تحصیلی در ناحیه هفت

به دلیل ضرورت آشنایی دانش آموزان و هدایت تحصیلی " اردوی مشاغل و هدایت تحصیلی" در یکی از مدارس ناحیه هفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش نمایشگاه هفته مشاغل در دبیرستان نمونه دولتی ارمیتا مصلی نژاد ناحیه هفت برگزار شد.

این نمایشگاه با عنوان اردوی مشاغل وهدایت تحصیلی دراموزشگاه با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با هدف آشنایی دانش آموزان با مشاغل وحرفه های مختلف و انتخاب رشته واهمیت وضرورت بحث هدایت تحصیلی وتصمیم گیری درست وانتخاب صحیح  برپاشد.

اردوی مشاغل که به منظور آشنایی هرچه بهتروعینی دانش آموزان با مشاغل وحرفه های مختلف وبراساس دسته بندی رشته های هدایت تحصیلی برگزارگردید با توجه به اجرای هدایت تحصیلی از سال گذشته ضرورت برگزاری آن را دو چندان کرد.لذا بدلیل اهمیت وضرورت هدایت تحصیلی وانتخاب رشته ودغدغه های ناشی ازآن که برای دانش آموزان و والدین آن ها و نیز آموزش و پرورش باعث شد که بطور دقیق و برنامه ریزی شده برای جلوگیری وکاهش اضطراب دانش آموزان برگزاری اردوی مشاغل به صورت جدی پیگیری شود.

در ضمن برگزاری این نمایشگاه تمامی رشته ها برای دانش آموزان و اولیا معرفی شد و تمام مشاغل مرتبط با رشته ها و اطلاعات آنان اعم از میزان درآمد،توانایی و ادامه تحصیل و غیره به صورت بروشور و نمایش در قالب سی دی و لباس و به شکل طبیعی مورد ارائه قرار گرفت.

دبیرستان نمونه دولتی ارمیتا مصلی نژاد بیش از 272 دانش آموز را تحت پوشش تحصیلی قرار داده است که با برگزاری اردوی مشاغل و هدایت تحصیلی توانست تمام این دانش آموزان را درگیر یادگیری کند.

 

جاودانی

به اشتراک بگذارید :