21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۰۷:۴۰:۰۰
کد مطلب:  5B8wVkiG
اولین ثمره همایش خیرین مدرسه سازدربجستان افتتاح شد

نماز خانه حاجیه خانم فاطمه جعفری مادرشهیدحسن قربان زاده با کمک خیرمحترم مدرسه ساز حسین قربان زاده در مدرسه ام الشهدا افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بجستان، نمازخانه حاجیه خانم فاطمه جعفری مادر شهید حسن قربان زاده  اولین ثمره همایش خیرین مدرسه ساز باکمک  خیر حسین قربان زاده طی مدت زمان َ35روز در مدرسه ام الشهدا افتتاح شد.

حسن عزیزی مدیریت آموزش پرورش بجستان درمراسم افتتاح این نماز خانه اظهار کرد: پروژه نمازخانه حاجیه خانم فاطمه جعفری از پروژه های همایش خیرین مدرسه ساز دیماه سال 95 است‌.

وی ادامه داد: در ۳۵ روز یک پروژه را به پایان رساندن کار بسیار سختی است و چیزی که اقای قربان زاده را موفق کرد چیزی جز عشق و علاقه نبود.

عزیز گفت: تمامی امکانات این نمازخانه توسط خیرمحترم اقای قربان زاده بوده و  آموزش پرورش هیچ هزینه ای در احداث این نماز خانه نداشته است و می توان گفت این اولین نتیجه همایش خیرین مدرسه ساز است که انشاالله بزودی منتظر افتتاح دیگر پروژه ها خواهیم بود.

حسین قربان زاده خیرنمازخانه مدرسه ام الشهدا اذعان کرد: از تمامی عزیزانی که بنده را در ساخت این نمازخانه یاری کردند تشکر می کنم.

خیر نمازخانه دبیرستان ام الشهدا تصریح کرد: مساحت این نمازخانه 105مترمربع می باشد که هزینه ای بالغ بر800میلیون ریال طی 35 روز ساخته شده است و امیدوارم دانش آموزان با حفظ حجاب  و درستی عمل از این نمازخانه  استفاده کنند.

انتشار دهنده :علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :