26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۰۸:۰۴:۴۹
کد مطلب:  6IACuhIs
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد گفت:
مدارس و ادارات آموزش و پرورش امن ترین مکان ها برای مراجعان هستند

در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد، محسن روحانی نیا مدیر این ناحیه بر رعایت انضباط اداری، تکریم ارباب رجوع، اجرای مطلوب فرایند ثبت نام دانش آموزان، اجرای سازماندهی نیروی انسانی با توجه به شیوه نامه و امکانات موجود تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، ظهر امروز جلسه شورای اداری آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد در کانون فارابی این اداره برگزار شد.
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مشهد در این نشست با تأکید بر لزوم رعایت انضباط اداری گفت: کیفیت کار پرسنل اداری اساساً با نظم آنها سنجیده می­شود. محسن روحانی نیا ادامه داد: در هفته دولت کارمند نمونه اداره  ناحیه دو معرفی خواهد شد که مهمترین شاخص این انتخاب، نظم است.
وی اظهار داشت: ما سالانه مکلف به صرفه­ جویی 10 درصدی هستیم؛ لیکن این صرفه جویی نباید خللی به آموزش وارد سازد.
روحانی نیا در خصوص تغییرات و جابه جایی در نیروهای اداری ناحیه دو بیان کرد: بنای کار ما بر پایه تثبیت نیروهاست؛ ولی اگر تغییر به سود آموزش و پرورش باشد، برای تغییر درنگ نخواهیم کرد.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: مدارس و ادارات آموزش و پرورش امن ترین مکان ها برای مراجعان هستند؛ لذا توجه به درخواست های قانونی و معقول مراجعان، رازداری و حفظ آبروی ارباب رجوع بسیار مهم است.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن تأکید بر لزوم برنامه ریزی مدون و اجرای آن برای سازماندهی نیروها اذعان داشت: برنامه ریزی برای ساماندهی نیروهای ناحیه دو از اواخر اسفند سال گذشته آغاز شده است و هم اکنون نیز در دست بررسی است. روحانی نیا در ادامه گفت: علی رغم اینکه امسال نیز همانند سنوات اخیر سیاست انقباضی در سازماندهی نیروها اعمال می شود، تمام سعی و همّیت ما تحقق عدالت آموزشی برای جمعیت 4 هزار نفری فرهنگیان و بیش از 60 هزار دانش آموز ناحیه دو مشهد است

انتشاردهنده:علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :