13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۰۹:۲۰:۰۵
کد مطلب:  q3x9xXHf
پیام مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پی حادثه تروریستی تهران
پیام مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پی حادثه تروریستی تهران

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پی حادثه تروریستی تهران پیام صادر کرد.

                                       بسم رب الشهدا و الصدیقین

با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و روح مطهر معمار کبیر انقلاب اسلامی و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری،  در روز چهارشنبه 17 خرداد 1396 مصادف با دوازدهمین روز ماه مبارک رمضان؛ ایران و جهان شاهد حمله ناجوانمردانه مزدوران داعش به مرقد مطهر امام خمینی(ره)؛ مبیّن راستین اسلام ناب محمدی و مجلس شورای اسلامی؛ خواستگاه واقعی مردم بزرگ ایران بوده اند ، که نشانگر اوج خصومت دشمنان با راه امام(ره) و مردم رهرو ایشان می باشد. در این حمله ددمنشانه با ایثار، فداکاری و پایمردی نیروهای انتظامی، امنیتی و سیاسی، مهاجمان به هلاکت رسیدند و تعدادی از فرزندان این مرز و بوم من جمله تعدادی از همکاران فرهنگی خوشنام و فرزانه آموزش و پرورش خراسان شمالی همکار عزیزمان جناب آقای حسین بنی اردلان که مردم روزهای خوب خدمتگذاری این بزرگ مرد شریف را در خاطره ها به یاد دارند به همراه جناب آقای حسین جلالی همکار دیگر فرهنگی ما در ایام ضیافت الهی به خیل شهدای انقلاب، دفاع مقدس و حرم پیوستند و با عروج عاشقانه به سوی معبود در تاریخ و سپهر ایران اسلامی ماندگار و جاودانه گردیدند و به فیض شهادت نائل آمدند.

ضمن عرض تسلیت به خانواده بزرگ فرهنگیان نکاتی چند پیرامون این واقعه را معروض می دارم:

1.هوشیاری و واکنش سریع مردم و نیروهای امنیتی- نظامی، ضامن امنیت دائمی کشور می باشند که همواره باید از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

2.بدون تردید این هجوم تروریستی با هدف کاستن از طعم پیروزی ملت شریف ایران، در حضور حداکثری و بیش از چهل میلیونی آنان در انتخابات 29 اردیبهشت ماه بوده، که البته گمانی باطل است و مردم ایران استوارتر از گذشته راه خود را در مسیر توسعه و تعالی میهن اسلامی در سایه سار وحدت و همدلی تحت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش های دولت تدبیر و امید ادامه می دهند.

3.نظام جمهوری اسلامی که برگرفته از مکتب حیات بخش اسلام و حضور مردم می باشد و تعالی انسان را هدف نهایی حکومت می داند؛ همواره از سوی معاندین انسانیت در معرض خطر بوده؛ که در این مواجهه اقتدار، متکی بر مکتب و مردم در مسیر عزت جاودانگی خواهد بود.

4.به هلاکت رساندن تروریست ها در دو موضع عمل واقعه اخیر؛ پیام روشنی برای مزدوران است که اگر در هر نقطه ای از ایران عزیز قصد تحرک داشته باشند مدفن آنان خواهد بود. بعلاوه حامیان آنان باید بدانند همواره که برخی کشورهای عربی و آمریکا تاکنون نتیجه شوم این فرزند ناخلف را دیده اند؛ آنان نیز گرفتار محصول ضد انسانی خود خواهند گشت.

آموزش و پرورش خراسان رضوی با گرامیداشت یاد شهدای عزیز این تهاجم تروریستی و تسلیت به خانواده های محترم این عزیزان و همکاران فرهنگی خراسان شمالی؛ به جد خواستار هوشیاری فرهنگیان معزز، خانواده ها و دانش آموزان در مواجهه با این پدیده می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :