13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ ۲۰:۲۴:۴۶
کد مطلب:  0uodKsO1
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در بازدید از کانونهای ناحیه یک:
کانونهای تربیتی خاستگاه بسیاری از موفقیتها در عرصه های مختلف کشور هستند

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از کانونهای مدرس و ادب و هنر ناحیه یک بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، دکتر علیرضا کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به سالروز تاسیس کانونهای تربیتی گفت : این روز نقطه عطفی در فعالیتهای تربیتی آموزش و پرورش است وتشکیل کانونها یکی از اقدامات ماندگار و اثر بخش بشمار می رود.

وی اظهار داشت کانون بعنوان مجموعه ای قدرمند و مستحکم توانسته است بخش زیادی از خلاء های پرورشی مدارس را پر کند و حتی می تواند فرصتهای ارزشمند پرورشی را در همه ساحتهای تربیتی ، علمی ، سیاسی ، اجتماعی ،اقتصادی ، فرهنگی وهنری ارتقاء دهد.

کاظمی تصریح کرد : در منطقه یک آموزش و پرورش مشهد ، که از بافت معنوی بیشتری برخوردار بوده و نیاز به توجه بیشتر دارد و باید زیر ساختهای فکری تقویت شود وکانون ها مورد حمایت بیشتر قرار گیرند.

کاظمی بیان داشت  : تعداد کانون های فعال در استان اندک هستند و ضمن اینکه این رقم باید افزایش یابد ، اگر به همین ظرفیت هم توجه شود می توانیم به دستاوردهای خوبی برسیم و البته تلاش می کنیم در سال آینده تحصیلی تقویت کانونها را در اولویت امور پرورشی قرار دهیم.

وی در پایان خاطر نشان ساخت : کانونهای تربیتی خاستگاه بسیاری از موفقیتها در عرصه های مختلف کشور است لذا  باید به ظرفیت دانش آموزان توجه شود و کانونها تا سقف موجود تکمیل و بهره برداری شود و به بهترین مکانی برای جمع آوری نوجوانان و جوانان مستعد تبدیل شود.

خبر:علی غفاریان

به اشتراک بگذارید :