13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۱:۵۸:۲۲
کد مطلب:  vELU3iix
مدیر آموزش وپرورش ناحیه 6 مشهد:
تقدیر از عوامل برگزاری جشنواره جوان خوارزمی

جشنواره جوان خوارزمی یکی از بهترین بسترها برای شکل گیری تفکر علمی،تولید دانش و شکوفایی خلاقیت دانش آموزان مستعد است
به گزارش آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد، علیرضا شکیبا مدیر آموزش وپرورش این ناحیه در همایش آمادگی دانش آموزان برگزیده مرحله اول استانی نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی این ناحیه که در پژوهشسرای رباتیک دانش آموزی برگزارشد گفت : جشنواره جوان خوارزمی یکی از بهترین بسترها برای شکل گیری تفکر علمی،تولید دانش و شکوفایی خلاقیت دانش آموزان مستعد است.
 
 شکیبا ، یکی از افتخارات این ناحیه، طی دو سال گذشته را کسب رتبه های برتر کشوری در هفدهمین و هجدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام و با حضور در جمع دانش آموزان برگزیده استانی،ضمن تقدیر از همت والای این دانش آموزان خلاق از برنامه ریزی مناسب و تمهیدات اندیشیده شده جهت حضور موثر آنها در نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی خبر داد.
 
وی  افزود: تعداد 48 طرح دانش آموزی از ناحیه 6 در نوزدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی به مرحله دفاع حضوری استان راه پیدا کرده است .
 
ایشان از زحمات معاونت آموزش متوسطه ؛مدیر پژوهشسرای دانش آموزی رباتیک و دبیر جشنواره جوان خوارزمی و تمامی مدیران و  همکاران پرتلاش و ساعی در مدارس متوسطه دوره دوم که نهایت تعامل و همکاری را در روند برگزاری این جشنواره داشته اند تقدیر و تشکر نمود .
انتشاردهنده:علی غفاریان
به اشتراک بگذارید :