21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ ۱۰:۱۸:۲۸
کد مطلب:  XBUWX871
در نیشابور برگزار شد:
جلسه هم اندیشی طرح هجرت

جلسه هم اندیشی طرح هجرت و اردوهای جهادی با حضور مدیر آموزش و پرورش نیشابور، فرماندهی پایگاه بسیج نیشابور، مسوول عقیدتی سپاه و معاونان و کارشناسان مرتبط با این طرح در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پررش نیشابور،سید جواد قوامی نژاد رئیس اداره در این جلسه با تسلیت شهادت حضرت علی (ع) و ایام لیالی قدر، هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری و اجرای طرح هجرت معرفی کرد.

وی در ادامه به اهمیت  این طرح و نتایج مفید اجتماعی آن پرداخت و گفت: در این طرح که با محوریت بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش صورت خواهد شد، در مردادماه سال جاری حدود هزار و 700 نفر روز نیروی انسانی متخصص و ماهراز خواهران و برادران جهت رفع نیازهای مدارس در مناطق محروم شهرستان اقدامات و فعالیت های مختلفی در قالب برنامه های پیش بینی شده اجرا می شود.

وی افزود: این اقدامات در حوزه های فرهنگی، تعمیرات ساختمان و زیباسازی محیط می باشد که در سال گذشته نیز به بهترین شکل ممکن این طرح انجام شد.

گفتنی است سرهنگ حسینی، فرماندهی بسیج شهرستان و همکاران همراه وی نیز در این جلسه شرایط و مفاد قانونی را جهت اجرای طرح بازگو کردند.

در پایان تفاهم نامه اجرای طرح هجرت بین این دو نهاد مذکور به امضا رسید.

به اشتراک بگذارید :