24 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۰۸:۲۵:۰۰
کد مطلب:  hA4fEkmy
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان:
۶ هزار آموزش دهنده در آزمون توانمندسازی شرکت می کنند

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان گفت: تعداد ۶ هزار آموزش دهنده مؤسسات که با سواد آموزی همکاری دارند در آزمون توانمند سازی شرکت می کنند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خوزستان، موسی شیخی با بیان اینکه برنامه ریزی ها برای ارتقای صلاحیت حرفه ای آموزش دهندگان سواد آموزی انجام شده اظهار کرد: از ۲۵ شهریورماه سال جاری تا ۱۰ مهرماه بالغ بر ۶ هزار  نفر آموزش دهنده مؤسسات که با سواد آموزی همکاری دارند و در آزمون توانمند سازی شرکت خواهند کرد.

وی افزود: تاریخ برگزاری آزمون بر روی سامانه جهاد دانشگاهی بارگزاری شده است و افراد متناسب با میزان آمادگی خود وشرایط جغرافیایی می توانند زمان، مکان و ساعت آزمون را در چهار شهرستان استان خوزستان انتخاب کنند.

شیخی هدف از برگزاری دوره ی توانمند سازی را کیفیت بخشی به فعالیت های سواد آموزی دانست و عنوان کرد:  آموزش دهنده ای می تواند با سواد آموزی همکاری نماید که گواهی ۱۲۶ ساعت دوره ی جهاد دانشگاه (توانمند سازی ) را دریافت کرده باشد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: منبع اصلی آزمون محتوای فیلم ها و پاورپونیت های هر درس سواد آموزی بوده است که قبلا در قالب لوح فشرده برای مطالعه و دانش افزایی به آموزش دهندگان ارائه شده است.

به اشتراک بگذارید :