17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ ۰۹:۱۰:۰۰
کد مطلب:  48wCNTii
با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی؛
"رسول پاپایی" به عنوان "سرپرست امور شوراهای وزارت آموزش وپرورش" منصوب گردید

طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی "رسول پاپایی" به عنوان "سرپرست امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش" منصوب شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی، متن کامل حکم معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس ومراکز غیر دولتی به شرح زیر است:

جناب آقای رسول پاپایی

سلام علیکم

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت « سرپرست امور شوراها» منصوب می شوید. امیداست با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در پیشبرد اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید و ایفای وظایف محوله با بهره گیری از ظرفیت های قانونی و اسناد بالادستی (سند تحول بنیادین  قانون شوراها) و مشارکت همه جانبه کارشناسان نسبت به موارد زیر اهتمام داشته باشید:

1ـ تقویت زمینه هر چه بیشتر تحقق مشارکت و نظارت مردم در امرآموزش و پرورش و اجرای قانون مترقی شوراهای آموزش و پرورش با تدوین آیین نامه ها و دستورالعمل های مرتبط.

2ـ برنامه ریزی لازم جهت توسعه و تعمیق فعالیت های شوراهای آموزش وپرورش، شورای هماهنگی مناطق مرزی و مناطق آزاد حسب قوانین و مقررات موضوعه.

3ـ ارتباط و تعامل سازنده با تشکل های مردم نهاد با رویکرد توسعه مشارکت های مردمی و همچنین جذب امکانات ومنابع مالی دولتی و غیردولتی جهت ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس تابعه.

4ـ ارتقاء سطح کیفی شوراهای آموزش و پرورش استان ها، مناطق و نواحی و تلاش در جهت دانش افزایی اعضاء و ارزیابی مستمر از فعالیت ها.

گفتنی است؛ "پاپایی"، سابقه معاونت رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و دفتر وزارتی را در کارنامه کاری خود دارد .

به اشتراک بگذارید :