14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۰:۱۰:۰۰
کد مطلب:  TMIc4vef
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان خبرداد:
آغاز عملیات اجرایی ساخت 300 کلاس درس طی روزهای آینده

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان اظهارکرد: عملیات اجرایی ساخت 300 کلاس در راستای برچیده شدن کلاس های کانکسی در خوزستان طی روزهای آینده آغاز می شود.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از خوزستان، رضا رضایی در آیین کلنگ زنی برچیده شدن مدارس کانکسی در روستای اسلام آباد( حسن شاهی) از توابع شهرستان هفتکل گفت: طی 10 روز آینده عملیات اجرایی  ساخت 300 کلاس درس در استان خوزستان آغاز می شود و امیدواریم تا نیمه اول سال 97 این کلاس ها به بهره برداری برسد و در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان اینکه این 300 کلاس جایگزین کلاس های کانسکی در مدارس خوزستان می شود، تصریح کرد: همزمان با آغاز دوران استانداری دکتر شریعتی یکی از دغدغه های اصلی ایشان جایگزینی مدارس ایمن به جای مدارس کانکسی بود که امروز کلنگ  ساخت 300 کلاس درس در راستای تحقق وعده استاندار خوزستان به زمین زده شد.

وي با اظهار اینکه مدارس کانکسی در غیزانیه و اسماعیله برچیده شده است، افزود: با ساخت این 300 کلاس تا سال 97 در استان خوزستان مدرسه کانسکی نخواهیم داشت.

گفتنی است؛ آیین کلنگ زنی ساخت 300 مدرسه به صورت نمادین با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، استاندار خوزستان ،مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان، مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :