17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ ۱۴:۵۰:۰۰
کد مطلب:  gUuRnBdu
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش:
اولیاء دانش آموزان همچون همیشه در امور مدرسه مشارکت کنند

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در زنگ «بازگشایی مدارس» در شهرستان نکا مازندران گفت: اولیاء دانش آموزان همچون همیشه در امور مدرسه مشارکت کنند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مازندران؛ حسن مسعودی در آیین نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ که با حضور ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و یاسر هاشمی رفسنجانی به صورت نمادین در مدرسه دخترانه متوسطه اول آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شهرستان نکا برگزار شد، اظهار داشت: از دانش آموزان گرامی و فرزندان عزیزم می‌خواهم قدردان فرصت‌ها بوده و در کمال ادب و احترام، خوشه چین دانش و علم معلمان خوب خود باشند.

وی با اشاره به نقش مشارکت اولیا دانش آموزان تصریح کرد: از اولیاء گرامی انتظار دارم همچون گذشته با مشارکت فکری در امور مدرسه یاریگر معلمان و مربیان فرزندان خویش باشند.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش پیام وزیرآموزش وپرورش را قرائت کرد که در بخشی از آن آمده است: «از معلمان فرهیخته و مدیران دلسوز به‌عنوان عزیزترین سرمایه‌های کشور صمیمانه می‌خواهم در تربیت نسلی متعهد به ارزش‌های دینی و ملی، دارای تفکر انتقادی و صبور در گفتگو، واجد روحیه انقلابی و سرزنده و بانشاط، دلسوزانه بکوشند».

به اشتراک بگذارید :