5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ ۱۴:۵۲:۰۲
کد مطلب:  vp1Rdu2O
سیدمصطفوی:
اجلاسیه ویژه کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی برگزار می شود

مسئول کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی گفت: اجلاسیه ویژه کمیته فرهنگ و آموزش در قالب برنامه‌های کنگره ۱۲۰۰۰شهید استان، ۴ آذرماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان آذربايجان غربي، «فریدون سیدمصطفوی» مدیر کل آموزش‌ و پرورش استان آذربایجان غربی و مسئول کمیته فرهنگ و آموزش کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید استان گفت: اجلاس ویژه کمیته فرهنگ و آموزش با هدف تکریم از مقام والای شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی ۴ آذرماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شهدا همواره به‌عنوان چراغ هدایت و سرمایه‌های معنوی و ماندگار کاروان انسانیت می‌درخشند؛ اضافه کرد: زندگی روزمره و دغدغه‌های جاری زمینه فراموشی آرمان‌ها و اهداف شهدا را موجب شده و گرد و غبار غفلت و فراموشی را در دل‌ها می‌نشاند، اما از آنجایی که ما برای حرکت و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی نیازمند انرژی و حمایت معنوی و جهت‌گیری اصولی هستیم، می‌طلبد که همیشه به یاد شهدای عزیزمان باشیم و از نفس‌ها و نگاه‌ها و سفارشات آن‌ها الهام بگیریم.

سیدمصطفوی با تاکید بر اینکه نکوداشت یاد و نام شهدا در واقع استمرار راه و اهداف شهداست؛ افزود: برگزاری کنگره‌ها، همایش‌ها و اجلاس بستر مناسبی است برای ترویج روحیه فداکاری و ایثار، تکریم تلاش‌ها و زحمات آن‌هایی که در راه سربلندی ایران عزیز، گرامی‌ترین سرمایه وجودی خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم حضرت دوست کردند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اجلاس مرکزی فرهنگ و آموزش که ۴ آذرماه سال جاری در شهرستان ارومیه برگزار می‌شود، ۱۵اجلاس نکوداشت شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی نیز در مناطق و شهرستان‌های استان در طول مهر و آبان برگزار شده است

به اشتراک بگذارید :