18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ ۱۵:۱۰:۵۰
کد مطلب:  512434
بازدید اعضا کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

4 نفر از اعضاء کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی و سیّد محمّد شفیعی مدیرکل پارلمانی وزارت آموزش و پرورش، از مناطق زلزله زده بازدید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، چهارشنبه بیست و چهارم آبان نود وشش، 4 تن از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، محمد بيرانوندي، جبار كوچكي نژاد و محمود صادقي، فاطمه سعيدي و خبازي دبير كميسيون به همراه سیّدمحمّد شفیعی به استان کرمانشاه سفر کردند.

سیّد محمّد شفیعی ضمن تسلیت جان باختن شماری از هموطنان، همکاران و عزیزان دانش آموز در این حادثه دلخراش گفت: بر اساس آخرین آمار، متاسفانه 23 نفر دانش آموز و 4 نفر از همکاران فرهنگی در این حادثه جان خود را از دست دادند.

وی خاطر نشان کرد: در این حادثه 1100 نفر دانش آموز و 70 فرهنگی دچار آسیب شده اند، که از خداوند منان برایشان آرزوی شفای عاجل دارم.

مدیر کل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: در خصوص بررسی مسائل و مشکلات فرهنگیان و دانش آموزان این مناطق و همچنین بررسی مشکلات مربوط به فضاهای آموزشی مناطق زلزله زده، جلسه ای در دانشگاه رازی کرمانشاه به اتفاق اعضاء کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، روسای مراکز آموزش عالی استان و مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار گردید.

شفیعی اضافه کرد: در این حادثه،  فضاهای آموزشی مناطق: سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، گیلانغرب، قصر شیرین و دالاهو متحمل صدماتی گردیده که در این میان بیشترین آسیب وارده به فضاهای آموزشی منطقه ثلاث باباجانی بوده است و کمترین آسیب فضاهای آموزشی مربوط به منطقه گیلانغرب می باشد.

به اشتراک بگذارید :