14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۱۱:۳۲:۵۲
کد مطلب:  514642
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:
ارتقاء شاخص های آموزشی مرهون تلاش کارشناسان این حوزه است/ اساس نظام تعلیم و تربیت آموزش و دانایی است

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با تاکید بر اینکه اساس نظام تعلیم و تربیت آموزش و دانایی است، اظهار کرد: ارتقاء شاخص های آموزشی و رشد علمی در مدارس مرهون تلاش کارشناسان حوزه آموزش است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان هرمزگان، دانش هاشمی پور در جمع کارکنان حوزه آموزش ستاد اداره کل افزود: مهمترین معیار سنجش موفقیت نظام تعلیم و تربیت شاخص های آموزشی است و رشد و ارتقاء این این مهم حاصل کار میدانی و تلاش شبانه روزی کارکنان این حوزه است.

وی تصریح کرد: استان هرمزگان در سالهای اخیر جهش قابل توجه ای در شاخص های آموزشی داشته است که این روند نشان می دهد هدفگذاری برنامه های آموزش و پرورش هرمزگان به درستی در مسیرتحول و کارآمدی است.

این مسوول با بیان اینکه دستیابی به بهترین عملکرد آموزشی در کشور دور ازانتظار نیست، خاطرنشان کرد: دستاوردهای آموزش و پرورش هرمزگان در همه بخش ها و کسب عناوین برتر کشوری نشان می دهد در صورت سپردن برنامه های راهبردی ملی به کارشناسان شایسته، متعهد و متخصص، به آنچه اراده شود دست پیدا خواهیم کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با قدردانی از تلاش های کارشناسان این حوزه، بیان داشت: باور صاحب نظران و متولیان نظام تعلیم و تربیت این است که موفقیت های آموزش و پرورش حاصل تلاش کارشناسان میانی است و این مجاهدان گمنام بار اصلی توسعه در آموزش و پرورش را به دوش می کشند.

هاشمی پور در خاتمه گفت: با وجود همه تنگناها و مشکلات، برای دستیابی به بهترین جایگاه در آموزش فرزندان این خطه از میهن اسلامی، همه ظرفیت ها در خدمت آموزش است و اعتقاد دارم در صورت توجه کافی و سپردن امور به کارشناسان متعهد این حوزه می توانیم آموزش و پرورش استان را به آنچه شایسته نام این استان سرافرازاست برسانیم.

به اشتراک بگذارید :