22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ ۱۲:۰۳:۲۹
کد مطلب:  521294
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌و پرورش:
توسعه شبکه‌های اردوگاهی برای تقویت فوق برنامه‌های دانش‌آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌و پرورش از توسعه کانون ها و شبکه‌های اردوگاهی کشور برای تقویت برنامه های فوق برنامه دانش‌آموزان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور يبن الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا، مهدی فیض، در مورد برنامه‌ریزی‌های درنظر گرفته شده برای اردوهای دانش آموزی، اظهارکرد: نگاه ما به اردوهای دانش‌آموزی به عنوان فعالیت فوق برنامه و ضروری برای تربیت دانش آموزان است.

وی افزود: براساس اهمیت تربیتی این اردوها و با توجه به شرایطی که شیوه نامه جدید اردوها ایجاد گرده سفرهایی با رفت وآمد کمتر در دستور کار قرار می گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌و پرورش بیان کرد: با توجه به شرایط، باید استفاده از شبکه کانون‌ها و اردوگاهی کشور را توسعه دهیم و باید بخشی از خلاء های خود را شناسایی و در جهت رفع آن تلاش کنیم.

فیض با بیان اینکه در برخی از شهرستان‌ها اردوگاه نداریم، گفت: باید در این مساله به فهرست نیازها توجه کنیم و فعالیت کانون ها را توسعه دهیم چراکه توسعه کانون‌ها  فضای فعالیت‌های فوق برنامه‌ای را  که به جهت آیین نامه جدید اردوها کاهش یافته، تقویت می‌کند.

به اشتراک بگذارید :