16 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۰۹:۲۳:۲۱
کد مطلب:  x19zhMfU
مدیرکل قرآن و عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خبرداد :
برگزاری 105 هزار محفل انس با قرآن در مدارس سراسر کشور همزمان بادهه فجر

مدیرکل قرآن و عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ، از برگزاری 105 هزار محفل انس با قرآن در مدارس سراسر کشور همزمان بادهه فجر خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت پرورشي و فرهنگي، محمدرضا مسیب زاده اظهار كرد : لازم است ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را که یادگار حماسه مقاومت امام خمینی (ره) و مردم در برابر طاغوت زمان بود را گرامی بداریم و امیدواریم بتوانیم امانت انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت ولی عصر (عج) برسانیم .

مدیرکل قرآن و عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش تصريح كرد : به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اداره کل قرآن و نماز و عترت برنامه های ویژه ای در مدارس کشور اجرا می کند و مهمترین آن برگزاری 105 هزار محفل انس با قرآن در مدارس کشور است .

وي  با بيان اين كه این محافل انس به همت همکاران ادارات کل قرآن، عترت و نماز استان ها در مدارس اجرا می شود ، خاطرنشان كرد : در طول سال 3 بار در همه مدارس کشور محفل انس با قرآن کریم این هدیه بزرگ آسمانی اجرا می شود .

مسیب زاده افزود: این 3 مراسم بزرگ عبارتند از دهه فجر انقلاب اسلامی در بهمن ماه ، هفته گرامی داشت مقام معلم در اردیبهشت ماه و هفته گرامیداشت قرآن در آذر ماه که به صورت نمادین مراسم محفل انس در مدارس سراسر کشور برگزار می شود .

به اشتراک بگذارید :