24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ ۰۹:۲۷:۲۰
کد مطلب:  ULoWVnPM
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:
دانش‌آموزان در "مدرسه انقلاب" باب قدرشناسی انقلاب را باز کردند

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» شاهد نقش‌آفرینی نسل جدید انقلاب هستیم که با حضور پرشور در این نمایشگاه‌ها در عرصه روایت‌گری و بیان معارف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند و دانش آموزان در "مدرسه انقلاب" باب قدرشناسی انقلاب را باز کردند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در آیین افتتاحیه همزمان 3 هزار500  نمایشگاه «مدرسه انقلاب» که‌ به‌طور نمادین در دبیرستان فاطمه الزهرا برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا و تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهاركرد : حرکت توحیدی و رمز همه موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در جمله و بالله و من الله و الی الله بود.

نماینده مقام‌معظم‌رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» خاطرنشان کرد: امروز بچه‌های انقلاب در مدرسه انقلاب باب قدرشناسی انقلاب را باز کردند و با برنامه‌ریزی و برپایی جشن‌ها و غرفه‌های محتوایی این نمایشگاه‌ها را دایر کرده و این بستری مناسب برای بیان دستاوردهای انقلاب است.

وی ادامه داد: امروز در نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» شاهد نقش‌آفرینی نسل جدید انقلاب هستیم که با حضور پرشور در این نمایشگاه‌ها در عرصه روایت‌گری و بیان معارف انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند.

حاج‌علی‌اکبری تصریح کرد: دانش‌آموزان نسل جدید انقلاب با برپایی نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» که از برنامه‌ریزی ابتدایی تا اجرا را خودشان انجام داده‌اند، با روایت‌گری جنایات رژیم پهلوی و برکات و دستاوردهای انقلاب به آگاهی‌بخشی در بین نسل امروز می‌پردازند.

به اشتراک بگذارید :