22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ ۱۵:۰۰:۰۵
کد مطلب:  529654
رمضاني؛ نماینده وزیر آموزش‌وپرورش:
مصدومان حادثه راهیان نور بهبود یافته‌اند

نماینده اعزامی وزیر آموزش و پرورش به محل حادثه تصادف اتوبوس راهیان نور در سوسنگرد از بهبود حال مصدومان حادثه اردوی راهیان نور و اعزام تدریجی آن ها به منازلشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش؛ علی رمضانی پس از بازدید از محل حادثه اتوبوس راهیان نور در گفت‌وگو پانا اظهار کرد: نیمه‌شب گذشته به محل حادثه رسیدیم و  پس از بازدید از محل، به اتفاق مسئولان استانی به بیمارستان‌های گلستان و شهید بقایی اهواز که دانش‌آموزان منتقل شده بودند، رفتیم. همچنین مسئولان آموزش و پرورش استان البرز هم برای پیگیری وضعیت در بیمارستان حضور داشتند و جزئیات حادثه را دنبال می کردند.

وی ادامه داد: تلاش بر این است تا دانش آموزانی که مصدومیت داشتند پس از بهبود حال عمومی به تهران و از آنجا به منازل خود منتقل شوند. طبق آخرین گزارش‌های پزشکی و مشاهدات خوشبختانه اغلب دانش آموزان حادثه‌دیده از نظر سلامت در وضع خوبی قرار دارند و فقط یکی از مربیان آسیب دیده شرایط وخیمی داشت که رو به بهبود است.

رمضانی در مورد علت حادثه بیان کرد: اتوبوس حامل دانش‌آموزان در مسیر خود حرکت می کرده و هیچگونه مشکلی از نظر ایمنی و هماهنگی با مرکز کنترل سفرهای برون‌استانی نداشته است. علت حادثه انحراف به چپ خودروی تویوتا که با سرعت بالا از طرف مقابل در حال حرکت بود، اعلام شد. بنابرایناگر هوشمندی راننده اتوبوس حامل دانش‌آموزان نبود این حادثه تلفات بیشتری داشت.

نماینده اعزامی وزیر آموزش‌‌وپرورش یادآور شد: به تدریج حال عمومی مصدومان حادثه اعم از دانش‌آموزان و مربی رو به بهبود است و اکنون هیچ مصدوم بدحالی نداریم.

به اشتراک بگذارید :