22 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ ۱۱:۳۹:۰۵
کد مطلب:  531156
وزيرآموزش و پرورش در افتتاح درمانگاه فرهنگيان خوزستان:
ارائه خدمات رفاهي و درماني يكي از مهمترين سياست هاي آموزش و پرورش است

وزيرآموزش و پرورش با بيان اين كه راه اندازی درمانگاه فرهنگيان موجب افزايش رضايت فرهنگيان خواهد شد، گفت: ارائه خدمات رفاهي و درماني يكي از مهمترين سياست هاي آموزش و پرورش است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، سيد محمد بطحايي صبح امروز در حاشيه افتتاح بخش هاي تخصصي درمانگاه فرهنگيان خوزستان نظير مراكز راديولوژي، سونوگرافي و دندانپزشكي گفت: اين درمانگاه يكي از پيشرفته ترين درمانگاه هايي است كه براي خدمت رساني به فرهنگيان راه اندازي شده و يكي از مهمترين ويژگي هاي آن اين است كه از محل منابع غيردولتي تاسيس شده است.

وي با بيان اينكه با تمهيداتي كه همكاران من در خوزستان به كار گرفتند اين درمانگاه راه اندازي شد، افزود: اميدوارم خدمات تخصصي ارائه شده توسط اين درمانگاه كه با تعرفه هاي مناسبي ارائه مي شود رضايت فرهنگيان خوزستان را جلب كند.

وزيرآموزش و پرورش گفت: يكي از مهمترين سياست هايي كه آموزش و پرورش دنبال مي كند ارائه خدمات رفاهي و درماني اينچنيني به فرهنگيان عزيز است تا ما بتوانيم مطابق آن چيزي كه در شان فرهنگيان است خدمات به آنها ارائه دهيم.

بطحايي گفت: برنامه هاي توسعه اي خوبي در استان خوزستان و كشور براي فرهنگيان در دست اجرا داريم و اميدواريم در آينده جهشي در حوزه افزايش خدمات رساني رفاهي و بهداشتي به فرهنگيان شاهد باشيم.

وي در خصوص ميزان اعتبارات تخصيص داده شده به اين طرح ها گفت: به دليل ممنوعيت قانوني از بخش دولتي، اعتباري براي انجام چنين طرح هايي پيش بيني نشده است اما چيزي كه در خوزستان اتفاق افتاده است احداث درمانگاه فرهنگيان با بهره گيري از اعتبارات داخل استان و مشاركت خيرين است كه اقدام بسيار شايسته اي است.

به اشتراک بگذارید :