24 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۰۷:۳۸:۵۴
کد مطلب:  65QeXPTV
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره مطرح کرد:
حرکت برای کاهش آسیب های اجتماعی و کم کردن مشکلات آموزش و پرورش

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: از هیچ تلاش و کوششی برای کم کردن مشکلات آموزش و پرورش و کاهش آسیب های اجتماعی دریغ نخواهم کرد

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل ازپانا؛ مسعود شکوهی در مراسم تكريم و معارفه مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش که پيش از ظهرامروز در محل نمازخانه ساختمان علاقه‌مندان برگزار شد ،اظهار كرد: در مسیر آموزش و پرورش کمبودهای بسیار چشم گیری وجود دارد که اصلاح آن از عهده یک نفر بر نمی آید و معتقدم باید از همکاری مربیان و مشاوران استفاده کنیم.

وی افزود: باید بر اساس سند تحول بنیادین ابتدا از گسترش مشکلات آموزش و پرورش و به ویژه آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم و در سایه همدلی و صبر و بردباری مشکلات را برطرف کنیم تا بتوانیم کارها را به خوبی به آیندگان بسپاریم.

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: اکنون که توفیق خدمت شامل حال من شده سعی می کنم از همه تجربیات گذشته و تجربه بزرگان برای تحقق آرمان های آموزش و پرورش به ویژه در حوزه امور تربیتی و مشاوره استفاده کنم.

وی ادامه داد: استوانه نظام ولایت فقیه است و یادگاری است که امام خمینی (ره) برجای گذاشته و ما هر حرکتی که انجام دهیم پیرامون ولایت فقیه است همچنین برای تحقق شعارهای دولت تدبیر و امید از جمله اعتدال ، پاکدستی ، گسترش روحیه امید در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

شكوهي تصريح كرد: از حسن انتخاب وزیر آموزش و پرورش و معاونت پرورشی برای انتخاب بنده به این سمت تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم از خودبینی ، لغزش و خطا به یاری خداوند مصون بمانم.

به اشتراک بگذارید :