16 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۰۷:۴۴:۴۵
کد مطلب:  uzxKuH2X
معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش :
نیازمند تحول در امورتربیتی و مشاوره هستیم

معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش گفت : نیازمند تحول در امورتربیتی و مشاوره هستیم .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، حمیدرضا کفاش در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش که در محل نمازخانه ساختمان علاقمندان برگزار شد، اظهار كرد: در آستانه یوم الله 22 بهمن هستیم و امیدواریم با حضور باشکوه و خروشان امت حزب الله همه اقشار مردم در این راهپیمایی شرکت کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش تصريح كرد : امیدوار م همه در راستای تحقق آرمان های انقلاب، امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالي) و در جهت توفیق دولت تدبیر و امید گام برداريم و از برکات پسابرجام جهت رفع مشکلات به ویژه مشکلات و آسیب های اجتماعی گام های موثری برداریم.

وی با بيان اين كه در حوزه اداره کل امور تربیتی و مشاوره نیازمند تحول هستیم ، خاطرنشان كرد : برنامه ریزی ، نیروی انسانی و ارتقا ركن سیاست های وزیر آموزش و پرورش است و همچنین سیاست دولت تدبیر و امید یعنی عقلانیت و تفکر باید در امور تربیتی محقق شود و از نیروهای خوش فکر و پرتحرک استفاده کنیم که هم اکنون نیز این چنین است.

كفاش ادامه داد: مهمترین اصل ما همراهی با دولت تدبیر و امید و اجرای سیاست های معاونت پرورشی است و باید همه در این راستا حرکت کنند.

کفاش یادآور شد: بحث امور تربیتی و تربیت مربیان و نیروی انسانی بسیار حساس است و باید سیاستهای دولتی که مشروعیت دارد و تنفیض خودرا از مقام معظم رهبری دریافت کرده است مد نظر باشد و با اعتدال گره از کار مردم و به ویژه دانش آموزان ما در مدارس باز کند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزير آموزش و پرورش افزود: در زمینه بهسازی و سفارش نیرو به دانشگاه فرهنگیان انتظار ویژه ای از اداره کل امور تربیتی و مشاوره وجود دارد و باید در این عرصه تلاش شبانه روزی انجام شود .

به اشتراک بگذارید :