24 ربیع‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ ۱۱:۳۰:۰۳
کد مطلب:  537783
تقدير ستاد مركزي اقامه نماز كشور از وزارت آموزش و پرورش

ستاد مركزي اقامه نماز كشور عملكرد وزارت آموزش و پرورش در زمينه ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز را مورد تقدير قرار داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش، محسن قرائتي با اهداء لوحي از عملكرد وزارت آموزش و پرورش در زمينه ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز را مورد تقدير كرد.

متن اين لوح تقدير به شرح ذيل مي باشد:

بِسم الله الرَّحمنِ الرَّحيم

(( و مَن تطَوعَّ خيراً فاِنَّ اللّهَ شاكرٌ عليم))

و هركس با ميل و رغبت كار خيري انجام دهد خداوند كه به هر امري آگاه است پاداش او را خواهد داد.

(( سوره بقره آيه 158))        

هيچ وسيله اي مستحكم تر و دائمي تر از نماز براي ارتباط ميان انسان با خدا نيست.

(( مقام معظم رهبري مدظله العالي))

 

لوح تقدير

اقامه و پاسداشت فريضه حيات بخش نماز تكليفي الهي و آسماني است كه بر دوش همگان به ويژه صاحبان مقام ، مكنت و مرتبت اجتماعي ، نهاده شده است . ظهور و تجلي انوار اقامه راستين نماز، نويد بخش سعادت و سلامت و تأمين كننده امنيت و عاقبتي جاودانه براي جامعه انساني است.

ستاد اقامه نماز كشور با الهام از رهنمودها و فرامين مقام معظم رهبري(حفظه الله) بر پايه ارزيابي هاي به عمل آمده مبتني بر شاخص هاي دستور العمل ارزيابي ستاد اقامه نماز ، عملكرد سال 1395 وزارت آموزش و پرورش در زمينه ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز را به دليل ارائه الگويي نو در برگزاري جشن تكليف دانش آموزان، آموزش و توانمندسازي معلمان پايه سوم دختران و استفاده از ظرفيت تكنولوژي نوين(واقعيت افزوده) در ارائه گزارش عملكرد شايسته تقدير ارزيابي نموده است.

لذا اينجانب از همه مسئولان و دست اندركاران نماز آن دستگاه سپاسگزاري و قدرداني نموده، سعادت و سلامت همگان را در مسير خدمت به اسلام عزيز از درگاه الهي مسئلت مي نمايم.

محسن قرائتي 

تقدير نامه ستاد 96

به اشتراک بگذارید :