8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۲:۰۲:۱۵
کد مطلب:  ZK8noZz2
بیانیه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی کشور به مناسبت یوم الله 22 بهمن

همزمان با فرارسیدن سالروز یوم الله 22 بهمن ماه، شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی متشکل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیانیه مشترکی صادر کردند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، در این بیانیه آمده است:

«والفجرِ و لَیالٍ عَشْر...».

دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‌ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‌انداز کرد.

بهمن، تجسم اراده یک ملت در حفظ و اعتلای انقلابی الهی است که امروز، کابوس مستکبران و الهام بخش مجاهدت و آزادی خواهی ملت های مظلوم و ستم دیده ی جهان است. پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بر پایه ایمان به خدا و در پرتو هدایت‌های قرآنی و تمسک به آموزه‌های انسان‌ساز و جامعه‌ساز کلام‌الله مجید و تأسی به سنت و سیره پیامبر عظیم‌الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله وسلم) و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) به دست آمده و در سایه آن به رشد ،بالندگی وتداوم وتحکیم رسیده است .

22بهمن ماه روز برتری قدرت اراده الهی بر مکر دشمنان و یادآور نقش آفرینی عقیده در میدان مبارزات رهایی بخش و شاهد توانایی دین در حرکت آفرینی، شور گستری، امیدبخشی تحت زعامت بزرگمرد تاریخ جهان اسلام بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.

با گذشت 37سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی ایران آنچه وابستگان به نظام سلطه و ایادی استکبار جهانی شاهد آن بوده اند، اقتدار و سربلندی این انقلاب است که در سایه رهنمودهای حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) و هدایت های هوشمندانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و آگاهی و بصیرت ملت قهرمان ایران و همت والای مسئولان دلسوز نظام محقق شده است .

دراین برهه تاریخی که ملت غیور ایران اسلامی به مدد الهی و رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و مدیریت مدبرانه دولت تدبیر و امید توانست دیوار تحریم های ناجوانمردانه غرب را به صبر وشکیبایی فروریزد وقهرمانانه به حق مسلم خویش نایل آید تشکل های دانش آموزی با تبريک ايام الله 22 بهمن به محضر آن رهبر عظیم الشأن و ملت غيور ايران اسلامي از مردم هميشه در صحنه به ویژه دانش­آموزان عزیز کشورمان دعوت مي‌نمايد بار دیگر حضور گسترده وحماسی خویش را در مراسم با شکوه راه پيمايي 22 بهمن به نمایش بگذارند .

به اشتراک بگذارید :