7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۰۹:۰۸:۳۱
کد مطلب:  559423
با حضور معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش برگزار شد:
مراسم سومین سالگرد ارتحال معاون پرورشی فقید آموزش و پرورش خراسان رضوي

سومین سالگرد ارتحال حجت الاسلام و المسلمین طاهریان مشاور سابق مدیر کل و معاون پرورشی فقید آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی سومین سالگرد ارتحال حجت الاسلام و المسلمین طاهریان ،مشاور سابق مدیر کل و معاون پرورشی فقید آموزش و پرورش خراسان رضوی با حضور معاون پرورشی وزیر ،رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد مدیران اسبق آموزش و پرورش ،روسا ،معاونان و مربیان پرورشی ادارات آموزش و پرورش استان در حسینیه فرهنگیان خراسان رضوی برگزار شد.

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت  و سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به سجایای اخلاقی این عالم فرزانه عنوان کرد:  حجت الاسلام طاهریان  حقیقتا در مسیر بهشت  و بهترین مصداق عمل صالح بودند.

وی اظهار کرد:  ایشان یک طلبه فاضل، مجاهد، مبارز، انقلابی و برخوردار از منش و ایده سیاسی  محکم بود. بالاترین ثمره کار ایشان  تربیت معلمان فرزانه و فرهیخته ای بود که امروز بار سنگین تعلیم و تربیت را یه دوش می کشند و این نبود مگر  به خاطر رفتار های فردی و دلسوزانه ایشان. ارتباط با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان باعث ایجاد بالاترین سرمایه  برای اموزش و پرورش بود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش  دوران پر افتخار حضور حجت الاسلام طاهریان در حوزه پرورشی را  تکرار ناشدنی و ماندگاردانست و افزود: نوع نگاه تشکیلاتی که ایشان به حوزه تعلیم و تربیت داشتند محور همگرایی  همه کسانی بود که دل در گرو تعلیم و تربیت داشتند. اثرات ایشان در تربیت معلم و در فضای آموزش و پرورش هنوز هویدا است و لذا به شخصه معتقدم ایشان قطعا برخوردار از حیات طیبه بود و حتما   در محضر خداوند شاد و سربلند هستند.

قابل ذکر است همچنین در این مراسم فرزند حجت الاسلام و المسلمین طاهریان و نیز رثایی مدیر کل اسبق آموزش و پرورش خراسان رضوی در سخنانی به نکاتی درباره منش های رفتاری و سجایای اخلاقی این معلم اندیشمند اشاره نمودند.

به اشتراک بگذارید :