7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۱۷:۰۲:۰۰
کد مطلب:  564155
مسيب زاده اعلام کرد:
برگزاری 60 هزار محفل انس با قرآن در مدارس در ایام سالروز انقلاب

مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش‌وپرورش از برپایی 60 هزار محفل انس با قرآن در مدارس با حضور دانش‌آموزان حافظ و قاری و گروه‌های تواشیح و مدیحه‌سرایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل معاونت رورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش محمدرضا مسیب‌زاده امروز سه شنبه 10 بهمن در نشست خبری معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌وپرورش که به مناسبت فرارسیدن ایام دهه فجر برای تشریح برنامه‌های معاونت در این ایام برگزار شده بود با اشاره به اینکه یکی از وظایف آموزش‌وپرورش تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید است گفت: به همین مناسبت در ایام‌الله دهه فجر امسال 60 هزار محفل انس با قرآن در مدارس برپا خواهد شد.

به گفته وی برنامه‌هایی همچون نهضت حفظ قرآن و طرح نورباران، ‌تولید و انتشار کتب ویژه و نشریات همگانی در خصوص دستاوردهای انقلاب،‌ برگزاری نمایشگاه دستاوردهای قرآنی مدارس، دیدار با خانواده شهدای قرآنی و تجلیل از شهدای قرآنی از جمله فعالیت‌های اداره کل قرآن، عترت و نماز در این ایام به شمار می‌رود.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش‌وپرورش خبر داد:‌ مرحله منطقه‌ای مسابقات قرآنی در 14 رشته در همین ایام آغاز خواهد شد همچنین در استان همدان یکی از محافل انس با قرآن با حضور 3 هزار نفر از دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

به گفته مسیب‌زاده در 12 استان کشور طرح ملی الگوی طراوت با همکاری دارالقرآن‌های آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود. 

به اشتراک بگذارید :