8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۰۹:۱۶:۰۲
کد مطلب:  uioobLc6
مدیرعامل موسسه فرهنگی،اطلاع رسانی تبیان:
دانش آموزان باید در فضای امن مجازی، بهترین بهره وری را داشته باشند

مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: دانش آموزان باید در فضای امن مجازی، بهترین بهره وری را داشته باشند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا ،  محمدرضا آقامیری در مراسم انعقاد تفاهم نامه فی مابین معاونت پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش و پرورش و موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان که در ساختمان این موسسه برگزار شد اظهار كرد : ایام خجسته دهه فجر پیروزی نظام حق بر نظام باطل را خدمت همه هم میهنان تبریک عرض می کنم. امیدوارم این انقلاب به رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری به انقلاب جهانی حضرت بقیه الله الاعظم بپیوندند .

وی افزود: حضور معاونت پرورشی و هیات همراه را در موسسه تبیان به فال نیک می گیریم. آموزش و پرورش نهادی است که ما می توانیم محتوای خود را به قشر مهم مخاطبان خود یعنی دانش آموزان و فرهنگیان ارائه کنیم. امیدواریم این تفاهم نامه بتواند کمبودها و خلاء های گذشته را برطرف سازد .

مدیرعامل موسسه فرهنگی، اطلاع رسانی تبیان خاطرنشان کرد: برخورد سلبی نه تنها باعث هدایت دانش آموزان نمی شود بلکه آنها را نسبت به موضوع کنجکاوتر می کند بنابراین ما باید در حوزه فضای مجازی بستر مناسبی را فراهم کنیم تا دانش آموزان ما در فضای امن بتوانند بهترین بهره وری را داشته باشند.

آقامیری گفت: موسسه تبیان از بدو تاسیس در حوزه تولید و تجمیع محتوا حرکت بسیار خوبی داشته و محتواهای دانش آموزی خوبی نیز تولید کرده است و در بستر شبکه های اجتماعی نیز توانسته است شبکه اجتماعی پاک داخلی تولیدی کند تا بتوانیم نسل جوان را به سمت آن سوق دهیم.

وی ادامه داد: ما باید دانش آموزان را از راهی که خوششان می آید جذب کنیم و در آنجايی که شرع مقدس می خواهد پیاده کنیم .

مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: ما حوزه های مشترک و زیادی برای فعالیت با آموزش و پرورش داریم و می توانیم بیشتر فعالیت ها را در استخدام آموزش و پرورش داشته باشیم.

وی ادامه داد: این تفاهم نامه را به فال نیک می گیریم و می توانیم در عرصه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی دانش آموزی ، جشنواره های تبیان و ... این تفاهم نامه را پیگیری و محقق کنیم.

به اشتراک بگذارید :